Moon shine• 03 июля 2023

До потрібної дати 17 днів, а квитків нема і не було

Цікавлять квитки у західному напрямку.за 20 днів купувала квитки ..тепер потрібно назад..сьогодні вже 17 день..а квитків нема і не було. Закінчується продаж 19 липня,. Хто знає що це?
LiliaCh• 03 июля 2023
Може ремонт колії у вашому напрямку

автор Moon shine • 03 июля 2023
Ответ дляLiliaCh
Може ремонт колії у вашому напрямку
Не може бути з Києва до Ужгорода жодного квитка
LiliaCh• 03 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Писали в одной из тем сегодня, что в сторону Яремче ремонтные работы по 27 июля, если не ошибаюсь. Поищите тему
автор Moon shine • 03 июля 2023
Ответ дляLiliaCh
Капець
Byretta• 03 июля 2023
⭐️ Відповідь:

«Вітаємо! Перепрошуємо за незручності. У зв´язку із плануванням ремонтних робіт тимчасово припинений продаж проїзних документів з 20.07. на низку поїздів. Продаж квитків може бути відновлено у будь-який день та час, фіксованої дати відновлення продажу ми не маємо, щойно будуть опрацьовані всі технічні питання, пасажири будуть мати змогу ознайомитися з графіком руху, придбати квитки. Періодично перевіряйте інформацію про наявність місць, яка постійно оновлюється на сайті https://booking.uz.gov.ua; у Viber-боті; у Telegram-боті; у Facebook Messenger; в Apple Messages у застосунку app.uz.gov.ua/start https://www.uz.gov.ua/passengers/hotline/»
Byretta• 03 июля 2023
Сьогодні робила запит. Але щось повинні придумати,сподіваюсь. В мене квитки авіа до Праги,з Праги до Перемишлю .Планувала далі Перемишль-Харків, але квитків немає поки((((
KrupinkaSs• 03 июля 2023
Вам обов´язково залізничні квитки?Шукайте автобуси.Багато перевізників зараз возять до кордону.
Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
І що далі?Зі Львова до Харкова теж немає
Услада• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Чекайте, дадут в продаж.

Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляУслада
Чекайте, дадут в продаж.
Чекаємо, звісно (.
KrupinkaSs• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Ось,INFOBUS,дату обирайте самі.
Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Ось,INFOBUS,дату обирайте самі.
Автобус мені не потрібен. Я до того вже добу буду в дорозі з дитиною. Зараз йде мова про потяги
Byretta• 03 июля 2023
Тому чекаємо і сподіваємось, що щось відкриють продаж)Бо виходить, що весь потяг Прага-Київ-Харків залишиться у Перемишлі🤣
KrupinkaSs• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Це просто як варіант,якщо не з´являться квитки на потяг.Я цими днями їхала автобусом з Вінниці до Кишиньова.Було багато мам з дітьми,вони з Київа їхали .Автобус був дуже комфортний,працював клімат контроль.Для дітей були мультимедійні планшети на кожному сидінні.Ніхто не плакав,всё пройшло добре.
InnaInna1306• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Ну і? Потягів НЕМАЄ, які варіанти є у вас?
Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Та я їздила автобусом. Знаю,що до чого)Звісно, будемо вирішувати проблеми по мірі її надходження)
автор Moon shine • 03 июля 2023
Ответ дляByretta
⭐️ Відповідь:

Дякую. Це капець. Значить їхати через львів
Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляInnaInna1306
Особисто я сподіваюсь, що укрзалізниця знайде рішення)
InnaInna1306• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Сподіватися - це добре, але ж треба і план Б мати

Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляInnaInna1306
А як його мати?)Ніхто не зможе навіть спрогнозувати час проходження кордону))))Як купувати квитки навіть на автобус?)Тільки по ходу п´єси
Inna_A• 03 июля 2023
Ви в палково не на Трускавець дивитесь?
автор Moon shine • 03 июля 2023
Ответ дляInna_A
Ви в палково не на Трускавець дивитесь?
Я дивлюсь з моршина. По суті те саме. Квитків немає. Ні зі стрия..ні моршина...хіба що через львів їхати
автор Moon shine • 03 июля 2023
Ответ дляInna_A
Ви в палково не на Трускавець дивитесь?
Завтра поїду нс вокзал попитаю особисто
Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Завтра поїду нс вокзал попитаю особисто
Відпишіться будь-ласочка тоді)
Inna_A• 03 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Я через Львів беру. З Трускавця теж немає
автор Moon shine • 03 июля 2023
Ответ дляInna_A
Через львів не дуже зручно.але щт роробиш
Мурнетка• 03 июля 2023
Ответ дляLiliaCh
Неправда)
У нас билеты на 12 и 19 июля туда-обратно, через Яремче.
Купили на днях, о ремонте речи не шло)
Мурнетка• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
Полно автобусов.
Жд тоже есть, нужно смотреть разные станции, от Рахова например, а не со Львова покупать
Мурнетка• 03 июля 2023
Ответ дляByretta
На поезд Перемышль-Харьков билеты вы не купите.
Они продаются под ноль в первые полчаса
Byretta• 03 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Они продаются под ноль в первые полчаса
Ну,так я їх і ловила)))