Я только за!• 03 июля 2023
Опущення десни на 1 зубові передньому нижньому …яка причина
Як на фото
Але внизу зуб
Затишне кубло• 03 июля 2023
Жорстка щітка, жорстка їжа, неправильний прикус, тому йде перенавантаження на ясна або пародонтоз
УжеВотДа• 03 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Ну причины вы и нагуглить можете. У меня состав слюны.
ухти! це ж як Ви дізналися?
я теж хочу, мій стоматолог розводить руками і каже що причин може бути багато, точно нікому не відомо від чого
Затишне кубло• 03 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Що ви маєте на увазі? І як з цим боротись? Вперше чую таку причину. Розкажіть, будь ласка
УжеВотДа• 03 июля 2023
якщо так сильно і тільки один, значить проблема з надмірним навантаженням на цей зуб
Я нє Матрьошка!• 03 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Никак. Пластика на определеном этапе.
Затишне кубло• 03 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Никак. Пластика на определеном этапе.
Дякую. А Ви робили вже пластику?
Я нє Матрьошка!• 03 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Дякую. А Ви робили вже пластику?
Нет. Тяну. Знакомая делала.
Затишне кубло• 03 июля 2023
В мене почалось таке десь з 25 років, мені здається через жорстку щітку, перейшла на м´яку, спостерігаю
Затишне кубло• 03 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Нет. Тяну. Знакомая делала.
І як їй? Дуже страшно? Чи все пройшло норм?
Техпаспорт на медузу• 03 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А в мене через деякий час після брекетів.
На деяких зубах залишилися руді плями від брекетів по лінії ясен. Прибрати їх не можна, бо емаль знімається з цим всим разом.
І на цих зубах є опущення ясен.
У мене внизу на пʼятірці і четвірці з різних боків
І на цих зубах є опущення ясен.
Затишне кубло• 03 июля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
І на цих зубах є опущення ясен.
У Вас є чутливість цих зубів? В мене є, рятуюсь гелем
Я нє Матрьошка!• 03 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Та, она сама врач, ей все не страшно))
Я в пол уха слушала. Ей не трансплантацию ткани делали, а брали ее кровь из вены и чего-то там отделяли и это толи кололи в десну, толи.... в общем ее как-то заставляют расти. Мне слушать было жутко )) потом видела, что у нее нити были натянуты от десны к краю зуба, жаловалась, что тянет. Поэтому я тяну. )) вот только чистку делала, врач срочно не отправляла к хирургу, я выдохнула. Еще немного потяну )))
Затишне кубло• 03 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Та, она сама врач, ей все не страшно))
Я бачила пластику роблять - шматочок ясен беруть зі щоки або з ньоба и пришивають до оголених зубів.
Сама собі лікар• 03 июля 2023
Ну у вас клиновидный дефект, причина неправильный прикус или гигиена. Лечение подшить десну или пломба или так ходить, это не кариозное состояние
Техпаспорт на медузу• 03 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ні, немає чутливості
Ясамаякрасивая)• 03 июля 2023
У Мужа началось в Египте и оказалась инфекция от воды, долгое лечение и дорогое, страховка покрыла не все и долго ждали одобрения
Само_достаточная• 04 июля 2023
Травматична оклюзія. Можна трохи пришліфувати місця контакту з антагоністом. Але якщо десна значно опустилась, то тільки пластика допоможе.