Ms. Искренность• 03 июля 2023
Захворіла у відпустці
З понеділка повинна була йти у відпустку на 2 тижні, але захворіла. Взяла лікарняний. Виходить у відпустку так і не пішла. На роботі сказали після закриття лікарняного прийти написати нову заяву на відпустку. Хто знає підкажіть чи можу я взяти частинами відпустку, а не одразу 14 днів, як писала у попередній заяві? Маю надію одужати за тиждень. Щоб на другий тиждень піти у відпустку, а інший час вже потім. Чи йдуть у відпустку після лікарняного одразу, якщо така ситуація як у мене? Чи на потім можна частину днів залишити?
Ms. Искренность
• 03 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Якщо це перша відпустка за якийсь період, то менше 14 днів брати не можете
Це частина чергової щорічної відпустки. Першу брала тиждень. Тепер 14 днів повинна була взяти.
Разгуляшка• 03 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Тоді, ні не можете. Згідно трудового кодексу маєте взяти відпустку не менше 14 днів
Ms. Искренность
• 03 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Тобто не ділячи її на частини - з такого-то по таке число щоб було 14 днів?
Ms. Искренность
• 03 июля 2023
І ще цікавить чи маю право брати ті 14 днів одразу після виходу з лікарняного? У нас якраз у відпустку має йти інший співробітник. Чи він має першочергове право на відпустку?
Веселуха Муха• 03 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
не выдумывайте бред, без разницы какой отпуск, хоть первый, хоть десятый, по закону должна быть неразрывная часть отпуска 14 дней и неважно сотрудник сначала возьмет 10 отпусков по 1 дню, а потом 14 дней подряд, главное чтобы раз в год взял неделимую часть отпуска. .
Разгуляшка• 03 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Так
Ванна Тазиковна• 04 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Можна її взяти в інший період
Ms. Искренность
• 04 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Можна її взяти в інший період
Та я от як раз хотіла щоб зразу взяти. Бо літо проходить(( Тому й цікавлюсь чи маю таке право одразу після лікарняного брати чи ні.
Ванна Тазиковна• 05 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Є два допустимі варіанти:
- перенести на інший період,
- продовжити цю відпустку через збіг з лікарняним.
Узгоджуйте з роботодавцем
- перенести на інший період,
Узгоджуйте з роботодавцем
Ms. Искренность
• 05 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Є два допустимі варіанти:
- перенести на інший період,
Узгоджуйте з роботодавцем
- перенести на інший період,
Узгоджуйте з роботодавцем
Дякую вам