Кукусик• 04 июля 2023

Чи можна подати на паспорт у Львові, а забрати в Полтаві?

Підкажіть чи можу я подати дітям на загран паспорти у Львові, а потім забрати в Полтаві? Чи потрібно онлайн записуватися на подачу документів для паспортів у Львові, якщо так скиньте ссилку. І як правильно попросити щоб написання імені і прізвище на англійській мові залишили такими як і в старому паспорті?
На привозе• 04 июля 2023
Нет. Где подали, там и забрали.
Умничка-помощничка• 04 июля 2023
А с чего вы решили, что вам будут фамилию писать иначе?
успокойте_Меня• 04 июля 2023
ні, не можете
посилання можна знайти в інтернеті
напишуть так, як за діючими правилами транслітерації
і це не англійська мова, це латинський алфавіт
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Імʼя і фамілію мають узгодити з вами. У вас же по правилам написано? Тоді все буде ок.
Бавовнятко• 04 июля 2023
Можна отримати і в Полтаві, але потрібно писати заяву на пересилку документів по фактичному місце перебування. Чекати пересилку довго. Ми чекали близько 2 місяців саме пересилку
Щедрик• 04 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
ні, не можете
посилання можна знайти в інтернеті
З якого переляку пишуть за діючимм правилами, якщо людина напише заяву про збереження транслітерації зі старого паспорту? Ви з цим мали справу, чи так, теоретик?
Пиши-пропало• 04 июля 2023
Можна. Ми подали в Хмельницькій області, а забрали в Києві. Приходите і пишите заяву, але чекати довго. Ми чекали більше місяця.
автор Кукусик • 04 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Вже так було. Українську Г пишуть як G потім як H.
автор Кукусик • 04 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Дякую за ваш досвід
Щедрик• 04 июля 2023
Ответ дляКукусик
Так і скажіть, що хочете зберегти транслітерацію. Вам дадуть зразок заяви. Це безкоштовно і абсолютно законно. У мене G замість H уже в 3му моєму паспорті і другому дитячому. З банками більше проблем ніж з паспортами
Умничка-помощничка• 04 июля 2023
Так вы ж сами заполняете анкету. У меня в первом загранпаспорте Дарья через апостроф, а во втором я уже написала Daria и так и сделали
Щедрик• 04 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Ні, вони самі все заповнюють. Просто їм треба озвучити бажання і вони дадуть бланк заяви і зразок, що писати. Я ось тільки в червні дитині паспорт робила, разом з моїми це вже 4й паспорт з нестандартною транслітерацією (2 моїх і 2 дитячих) за 13 років. На кожний писалась заява