Женщинас• 23 ноября в 21:54

и можна пройти ВЛК, якщо новий паспорт ще не готовий, а старий забрали(45 років)

Чоловіку потрібно оновити ВЛК, але паспорт він ще не отримав. В ДІЇ світиться. Але ТЦК у нас дуже непредсказуємі))) Може хтось стикався?
Наверняка• 23 ноября в 21:56
Паспорт делается 5 дней.
Copy-Paste• 23 ноября в 21:56
Ему пришла повестка или в ВОД указан срок следующего ВЛК?
автор Женщинас • 23 ноября в 21:58
Ответ дляНаверняка
Паспорт делается 5 дней.
де? коли це він стільки робився.
Скоро_вчера• 23 ноября в 21:58
То він не йде на влк бо чекає паспорт?
Наверняка• 23 ноября в 22:00
Ответ дляЖенщинас
де? коли це він стільки робився.
Где и всегда. У него ID что ли?
Потішаюся• 23 ноября в 22:00
Ответ дляЖенщинас
де? коли це він стільки робився.
Всюди, якщо вклеювати фото і паспорт виданий не на окупованих територіях.
автор Женщинас • 23 ноября в 22:00
Ответ дляCopy-Paste
На підприємстві сказали, що потрібно оновити для подовження броні.
автор Женщинас • 23 ноября в 22:01
Ответ дляНаверняка
Где и всегда. У него ID что ли?
уявіть. навіть ніде не писала, що він переклеює фото. Чітко зазначила- новий паспорт!
автор Женщинас • 23 ноября в 22:01
Ответ дляПотішаюся
новий паспорт. написала ж
Потішаюся• 23 ноября в 22:02
Ответ дляЖенщинас
Навіть уявити не могла, що є люди, які йдуть на це
автор Женщинас • 23 ноября в 22:02
Ответ дляСкоро_вчера
То він не йде на влк бо чекає паспорт?
я питаю, чи є сенс йти на влк без паспорту
Скоро_вчера• 23 ноября в 22:03
Ответ дляЖенщинас
А бронь до кінця листопада?
Copy-Paste• 23 ноября в 22:03
Ответ дляЖенщинас
Вам соврали. И да, необходимо обновить ВЛК только в 3 случаях: 1. Вызов повесткой или через приложение 2.
Изменение состояние здоровья 3. Если в ВОД указана дата следующего ВЛК.
автор Женщинас • 23 ноября в 22:03
Ответ дляПотішаюся
ви серйозно? А що є такі, які залишають книжечку?
автор Женщинас • 23 ноября в 22:04
Ответ дляСкоро_вчера
А бронь до кінця листопада?
до 6 грудня. Але графік такий, що потім не пройде.
автор Женщинас • 23 ноября в 22:06
Ответ дляCopy-Paste
Ми знаємо. Але качати права і казати відділу кадрів, що ви не маєте права цього требувати, не будемо. Праціників тисячі. Бронь дають не всім. Не подобаєть, зробимо іншому. Вони кажуть, що від них вимагає ТЦК мед. комісію. Що ми розборки підемо робити, хто з них права порушує?
Скоро_вчера• 23 ноября в 22:06
Ответ дляЖенщинас
Якщо є бронь і йому нема чого боятися то може піти і запитати. Чомусь мені здається що все ж треба мати оригінал.
автор Женщинас • 23 ноября в 22:07
Ответ дляСкоро_вчера
отож. Бронь поки діє. Але мед огляд потрібно зробити якнайшвидше, бо подають списки. А паспорта ще немає...
Пугачиха• 23 ноября в 22:09
Ответ дляЖенщинас
Немає. Там звіряють фото на направленні ВЛК і у паспорті
Copy-Paste• 23 ноября в 22:10
Ответ дляЖенщинас
И вам снова врут, никакой комиссии от роботодателя ТЦК не требует.
Ваш работодатесь что-то мутит. До 6.12 пройти ВЛК ваш муж не успеет совершенно точно. А оказаться в ТЦК без брони не очень оптимистичный вариант...
автор Женщинас • 23 ноября в 22:10
Ответ дляCopy-Paste
в нього бронь до 6.12. Підприємство зараз подає сптиски на подовження броні. Минулого разу чоловік ВЛК пройшов за 3 дні.
Copy-Paste• 23 ноября в 22:14
Ответ дляЖенщинас
Предприятию не нужно подавать никакие списки заранее. Как только срок предыдущей брони истечет, человек станет доступен для нового бронирования. Все делается он- лайн через Дию, никаких списков в ТЦК.
Вам телефонограмма• 23 ноября в 22:22
Ответ дляЖенщинас
Чому ні? Мені з книжечкою зручніше набагато
автор Женщинас • 23 ноября в 22:23
Ответ дляCopy-Paste
тобто шансів мати бронь немає? бо 6 грудня це субота. 7 грудня підприємство вихідні. А ТЦК ні))) видадуть повістку на 7 грудня, маєш з´явитися... Стосовно вимог підприємства, я знаю, що вони не обгрунтовані, бо я бухгалтер, за новинами слідкую... На підприємстві чоловіка більше 2000 співробітників, всім висунули такі вимоги.
Пугачиха• 23 ноября в 22:23
Ответ дляCopy-Paste
Мій за 1 день пройшов
автор Женщинас • 23 ноября в 22:25
Ответ дляПугачиха
Мій за 1 день пройшов
там черги зараз. Чоловік став у є-чергу.
Copy-Paste• 23 ноября в 22:26
Ответ дляЖенщинас
С какой целью работодатель устроил сотрудникам подобный аттракцион, нужно спросить у работодателя.
И да, для бронирования ВЛК не нужно
автор Женщинас • 23 ноября в 22:29
Ответ дляCopy-Paste
И да, для бронирования ВЛК не нужно
Працює на шахті. Зв´язок із відділом кадрів тільки через начальника участка, а там одна відповідь- так сказали))) Ну і відділ кадрів рапортувать перед чоловіком не буде. Сказали, надо. Хочеш йди, хочеш ні. Може це заморочки місцевого ТЦК. Не на рівні чоловіка розборки з ТЦК вимагати. Підприємство щороку такі квести влаштовує. Це не вперше.
Copy-Paste• 23 ноября в 22:31
Ответ дляЖенщинас
Какое у вас ТЦК та СП?
7_кг_рыбы• 23 ноября в 22:32
Ответ дляЖенщинас
де? коли це він стільки робився.
Паспорт делается 5 дней