годовасик• 04 июля 2023
Это намордник такой?
Не пойму, это просто по приколу, или намордник такой у песеля?
Чумачечая Весна• 04 июля 2023
Ответ дляМорковна
Коли ваша собачка трохи тупенька і жре все підряд на прогулянці то краще намордник чим ветеринар після кожного гуляння
Морковна• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Так там помимо него скафандр прям, аж жаль стало песика..
Чумачечая Весна• 04 июля 2023
Ответ дляМорковна
А в мене такий скафандр кожної зими.
І собака не скаржиться що треба одягати його.
А як собака не хотіла виходить на вулицю без взуття то окрема тема скандалу.
Собака звик що у взутті лапи після прогулянки не треба мити. Але взуття тільки на холод а весна вже треба без взуття бігати. Так він (собакен) ще ображався що лапи мию замість того щоб одягти взяття собаче.
Морковна• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
А в мене такий скафандр кожної зими.
Ну зимой да, соль, грязь..А если фото свежее то мучают..
Ух яка ж Я• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Як хазяйка біглів про це дуже добре знаю.... але треба тоді на поводку гуляти і контролювати що собак робить під час прогулянки, а відпускати побігати в місцях де немає чого підбирати😉
Чумачечая Весна• 04 июля 2023
Ответ дляУх яка ж Я
В мене по молодості навіть на поводку умудрився зжерти кришку з бутилки, потім ветеринар та всі веселощі. Тому що таке намордник йому знайоме, майже півтора року гуляти тільки в ньому
Кастрюлька• 04 июля 2023
Ответ дляМорковна
Прям там замучили, може вона гімноїд
жре все що робачить
годовасик
• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
А в мене такий скафандр кожної зими.
Милота какая)))
Ух яка ж Я• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я коли з собаками гуляю завжди дивлюся попереду них, бо знаю про їх прагнення щось зжерти...
Трільчиха• 04 июля 2023
Это намордник. И это идиотизм. Потому что другие собаки, увидев такое на улице, сразу будут на стреме. Ну и плюс в этой х.рне, по-моему, пасть не открывается, что важно и критично важно летом.
Трільчиха• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Да, но не такой же. Накрайняк есть выкройки в интернете, сшить под свой микроразмер можно.
И да, жрать все подряд для хищника-падальщика - не признак тупости)
Трільчиха• 04 июля 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А там крыски и ежики дохлые, где Вы думаете, что нечего взять))
Трільчиха• 04 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
А в мене такий скафандр кожної зими.
Я думала своему на лето купить. Чтобы не жечь лапы об асфальт. У меня средняя собака, на руки не возьмешь. Потом передумала - мой лапами пользуется, рыть любит. Он же с ума сойдет от таких ограничений. Короче, решила водить по тени и траве в жару. Асфальт - то ближе к ночи, когда остынет.