Заместитель Анонима• 04 июля 2023

Як сіли ці речі? Думаю, що спідницю можна на розмір меншу.

Потрібно обрати щось одне. Подобається і костюм, і спідниця. Костюм легенький, тканина просто невагома. На літо - топ. Але по фінансах тільки щось одне вийде. Підказуйте.
Танцепесенная• 04 июля 2023
Ця спідниця ні на кому нормально не сидить. Костюм з шортами ок

Кили и Манджаро• 04 июля 2023
Костюм як підстрелений.
Спідниця - тренд, але варто поміряти свій розмір.
120-120-120 (не худею)• 04 июля 2023
Юбка норм
Шорты и верх мрак
Гомосноб• 04 июля 2023
Шорти нормально сіли
Топ як на мене величезний
Спідниця начебто нормально але виглядає як ніби дівчина вагітна
А я женатая• 04 июля 2023
Не знаю...Мне кажется с такой фигурой можно и лучше что-то..Вот эти укороченные и широкие топы, как-то мне вообще не нравятся...
НеГолосую• 04 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Юбка норм
Шорты и верх мрак
Доктор Варвар• 04 июля 2023
Костюм жахливий. Спідниця подобається
НаливайКа• 04 июля 2023
У вас натуральный цвет волос?
БезПаспортаНеПродаю• 04 июля 2023
Мне все нравится

Залізна тьотя• 04 июля 2023
Юбка, конечно же. Куда то костюм
Голубец• 04 июля 2023
Юбка нравиться, а костюм не очень
Послушная• 04 июля 2023
Шорти не подобаються, по фото виглядає що знизу тоненька, а зверху широка) думаю в житті у вас все ок, тому цей комплект не пасує. Спідниця цікава, а от чи треба розмір менше, то це тільки міряти
Губки-уточкой• 04 июля 2023
Ответ дляГолубец
Юбка нравиться, а костюм не очень
Аналогично. Юбка трендовая, интересная. Костюм никакой
Баба_Воля• 04 июля 2023
Ответ дляА я женатая
Ага. Одне діло коли не стандартна фігура, то зрозуміло чому запитують. А коли стандарт на якій все сидить хорошо то чого його запитувати?)
Бери все що подобається
Сусановна• 04 июля 2023
Всі ходять в таких костюмах і спідницях. Воно вам треба?
Брюнетка в Мармеладе• 04 июля 2023
Спідниця ок, костюм ну таке... верх ще норм, шортики наче в доньки або молодшої сестри позичили.
Кидстаффовка• 04 июля 2023
Юбка мрак, костюм подстрел.
На молодую и красивую фигурк можно куда лучше шмоток прикупить.
Птица секретарь• 04 июля 2023
Мені костюмом подобається, але самі шорти якось простенько виглядають. Як звичайні спортивні (домашні). Вечором прогулятися містом не підійдуть, а якщо на день - то гарні.
Спідниця цікава, якщо є з чим її носити (взуття, верх), і ви любите спідниці та ефектно виглядати, то беріть її.
Вишнёвая Леди• 04 июля 2023
А мне нравится как на вас юбка с кофтой, кофта вас не полнит, а, наоборот, подчёркивает стройность
Шорты категорически нет
Юбка великовата, и не посоветовала бы её брать, она на один сезон, но если очень нравится, почему нет
Ищите что-то другое, вам многое подойдёт

празники не помню• 04 июля 2023
Я бы шорты пошире взяла и немного длиннее.
А юбка не нравится фасон. Нравятся с вырезом спереди или сбоку, но небольшим.
Файна пані• 04 июля 2023
Спідниця ок, костюм - шматок ганчірки.
Свисток ля-минор• 04 июля 2023
Юбка на половину ноги вырезана?Покажите юбку
AnnaOst• 04 июля 2023
Костюм гарний, але ж він не для міста. Спідниця....ну модна
Сиамская сороконожка• 04 июля 2023
Спідниця - треш, у них тканини не вистачило?
Костюм , як з дитини зняли, якийсь недолугий. Не витрачайте гроші на фвгню. Краще менше, але якісніше, тим більше зараз знижки скрізь.
Жена сантехника• 04 июля 2023
Спідниця однозначно велика, треба міряти меншу.
шорти якісь дивні, шопопало
Борщик• 04 июля 2023
Спідницю на 100%
Семицветка• 04 июля 2023
Автор, моя мама говорила - гарнiй дiвцi гарно i в ганчiрцi. С такой фигурой и в мешке можно ходить, и будет хорошо)
Чеширская кошечка• 04 июля 2023
Подскажите что за магазин?
Играю_на_кларнете• 04 июля 2023
Смотря куда, если на прогулку, то можно костюм, если на работу, то юбку. Все актуально и вам во всем хорошо. 👌
пицунда• 04 июля 2023
у нас пол города в таких юбках уже ходит костюм какой то дешевый...ну на пляж может быть