Фрикаделька• 04 июля 2023
Хто за кордоном: не мають право відмовити у сімейній формі навчання. Роз´яснення
Юридичне роз´яснення:
Є нюанси.
Це щодо тем: ’Або забирайте документи, або повертайтесь в Україну´
Є нюанси.
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляolena_shch
То в чому проблема подати позов до суду, виграти його і трохи провчити.
Автор не понимает, что такое семейная форма. ))) Семецная форма разрешена оыициально с сентября 2019 года. Но родители готовы полностью самостоятельно вычитывать ребенку программу за соответствующиэ класс? Началка то ладно. Особо ничего сложного. Разве что английский не все потянут.
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
сочувствую....
а чат у вас домовой сохранился ?
шо пишут ?
а чат у вас домовой сохранился ?
шо пишут ?
Хз, наверное нет чата, дом только заселялся. Вообще этим муж всем занимался.
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляОябунчик
Нам подібні роз´яснення не допомогли. Фізмат ліцей вм11´класі відмовив в сімейній і будь якій іншій формі, тому що вони так вирішили педрадою. Всі закордонні учні забрали документи
Семейная форма возможна до 9 класса. Читайте законы.
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Шкооа 977
То не плутаємо мухи з котлетами.
Це дистанційна школа, а не сімейна
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляРадикальная
А я Конституцию. Пока не внесут изменения в основной закон, выбирать где мой ребёнок будет учиться буду только я
На семейном ваш ребенок не учится в школе, а лишь закреплен. Учат родители.
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Сьогодні день відкриттів.
А це де читати?
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Обучение в Украине бесплатное. Это не чужие стулья, это стулья живущих в Украине, а занимают их те, кому не положено. Ну занимали, теперь не будут)
Оно бесплатное за счет налогов работающих.
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Совершенно верно, а уехавшие их не платят.
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Де? Покажіть таке в законодавстві України?
Там! В Законе о образовании.
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я уєхавша була рік і дистанційно працювала в Україні. Податки платила. І таких достатньо
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Не смешите, таких единицы и обычно сумма реально 3 копейки
ЗновЗдоров• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Сьогодні день відкриттів.
А це де читати?
Я тоже поняла, что они не дают теперь учиться детям после 9 класса. Разрешено только очно. Экстернат исключительно с условием очной сдачи и личным присутствием. Я сегодня узнала, сижу в шоке
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Там! В Законе о образовании.
Так і написано, що відмінили дистанційне? У Законі?
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Ну хоч хтось дасть те джерело?
Я готова почитати.
Вы не умеете пользоваться гуглом? Не знаете, какими законами регулируется образование в стране?
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви знаєте мою зарплату? Де я вас смішу? Дивна ви чесне слово.
Мальдивирую• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Все життя можна було, а як війна то хватить?
З якою переляку?
Не можна було.
Кума з дітьми їздила по різним країнам і до Ковіда і до війни. Всюди не приймали до школи, поки не привозили документи. І в українську школу також. Ще й норстифікацію проходили, окрім молодшої школи, бо не всі предмети були в атестаті.
Сестра також до Польщі виїхала до війни. Не приймали поки тато не привіз документи з української школи - затримували.
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
То не плутаємо мухи з котлетами.
Це дистанційна школа, а не сімейна
Они позицинируют себя в том числе и как школа семейного обучения. Прсмотртте инфу на сайте. Все вопросы к ним.
Мальдивирую• 04 июля 2023
Ответ дляОябунчик
При тому що до війни сімейна форма і екстернат дозволялись
До коменту 13
Але дозволялись, якщо учень вчився тільки в українській школі, а не ще й в іноземній. Можна було лише якщо в одній зі шкіл як слухач, без атестата і табелів.
ЗновЗдоров• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Освіта середня гарантована Конституцією всім дітям України , не залежно від їх раси, віросповідань чи соціального статусу.
Які ж гнилі люди в нас є, тема показує це наочно. Скільки злості і ненависті ні за що, до незнайомих і ні в чому не винних людей.
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Вы открывали закон? Там напимано, что обычные очные школы учат дистанционно?
У нас дистанционка была вынужденная в связи с ковидом. До войны некоторых так и не вывели на очное.
Радикальная• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Всё правильно учу я, но мы имеем доступ к образованию.
Радикальная• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А кому нужно платить больше чем 3 копейки?
Тем мудакам, которые барабаны закупают в бомбоубежище?
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Не знаю, но знаю, что нормальные деньги, при полностью оф ЗП, мало кто будет платить, если работника реально нет
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Ну оставшиеся платят не 3 копейки, многие
Радикальная• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Представьте и я платила и мой муж и мои родители всю жизнь. И даже выехав платила, у меня налог почти 42%.
Только зачем? Кому это нужно было?
СамавиховуюКота• 04 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Фантазия у вас бурная, уже и ненависть приплели ))) Может уже хватит строить учителей и администрацию наших школ?! В Европе все сидят, засунув языки поглубже и молча соблюдают все требования.
Хотите дистанционно - есть дистанционные школы. Семейное - не проблема. Учите сами, приезжайте на сдачу 2 раза в год. Пора соблюдать законы своей страны, о которых вы упоминаете.
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Только зачем? Кому это нужно было?
Это как 42%?
Радикальная• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Это как 42%?
Вот так. ПДФО 18, ЕСВ -22, военный сбор 1.5. Половину дохода нужно отдать на кормление этих свиней.
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Вже після цих слів повинно стати ясно, що незаконно відмовляти
Відмову в задоволенні реалізації індивідуальної освітньої траєкторії в закладі освіти та розробленні індивідуального навчального плану може бути оскаржено до керівника та/або засновника закладу освіти або уповноваженого ним органу
Наразі ось такі горе чиновники намагаються чужими руками все зробити. Вони на всіх просторах інтернету пишуть про рішення педагогічної ради і при тому чітко знають, що при зверненні батьків відповідь буде - це не ми, це школа. І вони не праві.
Доки не буде внесено зміни до положення про індивідуальну форму навчання все буде ,як і було
Ну якщо директори шкіл будуть робити так ,як пишуть в інтернеті, то їхні проблеми. Це до першої скарги батьків.