Фрикаделька• 04 июля 2023

Хто за кордоном: не мають право відмовити у сімейній формі навчання. Роз´яснення

Юридичне роз´яснення:

https://nus.org.ua/questions/yurydychne-roz-yasnen...
Є нюанси.

Це щодо тем: ’Або забирайте документи, або повертайтесь в Україну´
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Вы не умеете пользоваться гуглом? Не знаете, какими законами регулируется образование в стране?
Ясно. Я не запитую як закони називаються. Я знаю.
Тільки от все,що тут пишуть в законах немає.
Я про відміну, а то ви зараз дофантазуєте

13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Вот так. ПДФО 18, ЕСВ -22, военный сбор 1.5. Половину дохода нужно отдать на кормление этих свиней.
ЕСВ работодатель платит, наемные 19,5 ’теряют’ с зп
Радикальная• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я же написала о своих налогах.
У меня своя деятельность
ЗновЗдоров• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Вони маніпулюють тим, що здавати підсумкові екзамени треба очно і знають, що ніхто не може приїхати і так здавати.
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Я же написала о своих налогах.
У меня своя деятельность
Ну значит вы 22 за наемных платите, а 19.5 они сами платят.
ЗновЗдоров• 04 июля 2023
Зміюки, а хто підкаже, чи можна здавати зно, без атестату українського про 11 клас?
Радикальная• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
У меня нет наемных. Я плачу 41.5% от дохода. Одно и тоже по кругу 🤦
Пойду в тему о Запорожье лучше 😂

Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Якщо навчаєшся в 11 класі і в поточному році НМТ, то можна. Заклад дає для цього довідку.
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Пойду в тему о Запорожье лучше 😂
На каком основании вы платите столько? По какой системе налогообложения?
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
🐍нельзя)
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
🐍нельзя)
Ви і в цьому питанні все знаєте?
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Ви і в цьому питанні все знаєте?
Знаю, выше писала почему, я связана с этим.
Оябунчик• 04 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
Але дозволялись, якщо учень вчився тільки в українській школі, а не ще й в іноземній. Можна було лише якщо в одній зі шкіл як слухач, без атестата і табелів.
Дочка вчилась тільки в укр школі, але фізично знаходилась в Європі. Все добре, ми знайшли школу державну, яка дала нам таку можливість, та ще й золоту медаль. А програму фізмат брали в інтелекті і проходили з репетитором, то ще й краще вийшло, вищий рівень
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
То як же випускники 2023 року, наприклад, здавали НМТ не маючи свідоцтва?
13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
В 11 классе дают аттестат, а не свидетельство. У нас все сдавали с аттестатом, Киев
Видна міленіалка• 04 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Як ви мені настрій підняли😂. Аж забулось про той яд зміїний
Видна міленіалка• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Через месяц все изменится)). Или Как вы там написали🐍🐍🐍
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Капець 🤣 ви серйозно?
Не знаю з чим ви там зв´язані,а в цьому ви точно нічого не знаєте. Оце ви мене насмішили

НМТ з 5 липня, а свідоцтво коли дали?
Як це діти здавали?
У вас у Києві... Правила і вимоги для всіх в Україні однакові. А не в окремо взятому місті.
Оябунчик• 04 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Семейная форма возможна до 9 класса. Читайте законы.
Мені вже не треба, дочка вже студентка вузу Європи

13чудоСВЕТА• 04 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
В конце августа опубликуют распоряжение, в Киеве точно не будет этих ’мертвых душ’
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Помилка, 5 червня, а не липня початок НМТ
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Та походу Київ поперед паравозу у всьому
Міні-бікіні• 04 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А де ви працюєте?
13чудоСВЕТА• 05 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Капець 🤣 ви серйозно?

НМТ з 5 липня, а свідоцтво коли дали?
Як це діти здавали?
Свидетельство выдавали по окончанию 9 класса, в июне.
Міні-бікіні• 05 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Та 9оч в інтернеті подивіться. Не спорьте.
Після 11класу свідоцтва з 2019 року видають
13чудоСВЕТА• 05 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Я думаю так не только в Киеве будет и это правильно
13чудоСВЕТА• 05 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
А де ви працюєте?
Моя работа не имеет никакого отношения к этому. Я бесплатно помогаю людям ВПО.
Радикальная• 05 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Самозайнята особа.
Если интересно, почитайте
13чудоСВЕТА• 05 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Прям чудеса)))) мой ребенок в 21 году получил аттестат и сдавал зно. А в 2019 получил свидетельство, за 9-й класс. Вы хоть изучите вопрос)
Міні-бікіні• 05 июля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я таких впевнених у своїх помилках рідко зустрічаю
Але ви сьогодні перемогли Мені не треба ви для себе- знайдіть документи дитини за 2021 рік і почитайте як він називається.

Якщо ви в цьому питанні так розбираєтеся, то все тоді ясно і про інші. Напевно питань до вас більше немає. А тим паче спорити немає сенсу