Я таке знаю• 05 июля 2023
Посоветуйте пожалуйста антиперсперант, более-менее безвредный, но не алунит.
Скляна миша• 05 июля 2023
И мне посоветуйте пожалуйста такой, чтобы держал весь день и не оставлял следов. У меня почти вся черная одежда и это капец проблема. Шариковый
+ за shmidt, но когда свежий хорошо держит, а когда уже пару месяцев проходит не очень+ если лето - то течет, особенно если спортом заниматься, сейчас не пользуюсь ничем, просто протираю кусочком лимона, открыла для себя недавно такой способ, не хуже антиперсперанта работает.
Соду не советую, на мне тоже хорошо работает, но было что пару раз при использовании соды подмышками такие как подкожные болючие прыщи появились большие, не думала что от соды, сделала перерыв- опять сода- опять эти прыщи и все убрала ее.
Я таке знаю
• 05 июля 2023
Ответ дляСкляна миша
Это был бы идеальный!
Я таке знаю
• 05 июля 2023
Ответ дляМариЧе
Шмідт, Лавілін - до 4 діб вистачає, але сліди на одягу можуть залишати. Шмідт є з вуглем сірого кольору, його краще для чорного одягу
А там є солі алюмінію?
Я таке знаю
• 05 июля 2023
Ответ дляСтрекозка
Спасибо за лайфхак с лимоном!
Я таке знаю
• 05 июля 2023
Ответ дляМариЧе
Ні, немає. Абсолютно безпечний склад
Дякую! Супер і так довго тримає!
Я таке знаю
• 05 июля 2023
Ответ дляСтрекозка
В нас Шмідт і через 2 місяці норм працює , чоловік його дуже полюбляє. А мені більш Лавілін подобається, і його простіше купити. А взагалі, ціни на них зараз на радують ☹️
Ответ дляЯ таке знаю
Такий, вірно?
Ще згадала що находила подібний грузинський аналог цього крему на Мейкапі, joy. Об’єм вдвічі більше, а ціна втричі менша😆
Він не тривалої дії, його через день треба мазати, але безпечний склад. Його дітям купувала раніше але вони тепер теж на Лавілін перейшли
Я таке знаю
• 05 июля 2023
Ответ дляМариЧе
Дякую велике!
Скляна миша• 05 июля 2023
Ответ дляМариЧе
Такий взагалі тиждень тримає, але його дуже мало і ціна дурна. Я беру в стіках, є ще кулькові але мені вони не зручні. Погугліть сайт Хлавін Косметік в Україні, там найкраща ціна, завжди дешевше чим на АйХербі
Кульковий залишає сліди? Він реально тримає весь день? Як швидко висихає на шкірі? Не залишає на шкірі липкості ст щось такого подібного?
Ответ дляСкляна миша
Я його тільки раз брала і перейшла на стіки або крем, бо в поїздках зручніші ніж рідина. Але я його раз на три дні наносила то одяг був чистий, особливо той що на 2 і 3 день). Нажаль вже не пам’ятаю як швидко висихає, липкості наче не було - комфортний.