Слобожаночка• 05 июля 2023
Покажіть, будь ласка, платіжки за газ
Дівчата, хто може, сфотографуйте, будь ласка, платіжки. І за розподіл, і за транспортування. Треба по роботі в одну таблицю правильні формулювання і назви вписати, а в мене чоловік комуналку платить, я взагалі не в курсі і жодної не маю(
Наперед дякую!
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Розподіл і транспортування - це одна платіжка
А друга як називається?
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
За газ
Просто за газ? Не за споживання чи використання газу? Мені оці формулювання треба
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
?
Одразу по запитанню видно що ніколи не платили і навіть не бачили тих квітанцій) ласкаво просимо в доросле життя)
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ви споживач, але газ ви використовуєте, но ніяк не споживаєте)
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Так я ж зразу написала, що взагалі не в курсі. Комуналку платить чоловік, на мені інші витрати. До чого тут доросле чи дитяче життя?
Встидаюся запитать• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
За спожитий газ
За розподіл(доставку) природного газу
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Чому? У багатьох постановах НКРЕКП і законах саме ’споживання енергії’
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
То попросіть в нього квітанції. Чи він в секреті їх тримає)
Я нє Матрьошка!• 05 июля 2023
Моей маме под 50, она ни разу в жизни коммуналку не платила) никогда
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Від неї теж квитанції ховають)
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Він у відряджені, платить в кабінеті. Я хз де ті платіжки і чи взагалі вони у нас десь паперові є
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Від неї теж квитанції ховають)
Та при чому ховають, уявіть не всі люди цим займаються
Коко Шанель• 05 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Папа платил?
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Дивно це все)
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Дивно це все)
Ок, ви мене викрили. Це супер цінна засекречена інформація, необхідна ворогу для спеціальних завдань, я її зливаю.
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
За спожитий газ
За розподіл(доставку) природного газу
А ще може підкажете, там ще має бути колонка приведення до нормальних умов - чи то індекс, чи то показник
Встидаюся запитать• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Немає зараз такого в рахунках
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Та в гуглі повно цих платіжок. Чого ви до людей прицепилися)
Слобожаночка
• 05 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
До кого хочу, до того і чіпляюсь. Ви ж до мене причепились?
Цідило правди• 05 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Та хай бог милує) чого б мені до вас діло мати)
MacOS-ница• 05 июля 2023
Автор) Набираєте в гуглі - платіжка за газ- картинки - і все перед вами. Так і навчитесь).