Пэрисхилтонша• 05 июля 2023

Где проверить спину подростку? Киев.

Сыну почти 13, начал сутулиться. Хочу проверить нет ли сколиоза или каких то проблем. Когда то были у Рогового, но не знаю смотрит ли он деток постарше. Дайте контакты врачей плиз.
автор Пэрисхилтонша • 05 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Так, ми теж ходили(про масаж я писала, це обовʼязково) до реабілітолога(масажист, кінезіолог…)
Це не просто масаж,а вправи і навантаження
Різниця в ногах була 1,5см. Все вирівняли. У нас прийом коштував 550-600. 5000 це щось не реально дорого
Але автору для початку треба до ортопеда(хірурга), потім знімок, а потім вправи і масаж
ого. 1,5 см це багато. а так непомітно було? щось я себе вже накрутила. в нього ще одна лопатка добре видно, а друга так собі.

Ms. Сама прямота• 05 июля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Зовсім не помітно. У нас знайома дівчинка 13 років довго займалася танцями і потім виявили 5см різниці в довжині ніг
автор Пэрисхилтонша • 05 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
та я теж наче весь час дивилась на ту спину, бо мала в дитинстві проблеми, але якось воно так все швидко. він підріс і прямо за декілька місяців щось не так пішло.
Ms. Сама прямота• 05 июля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Все буде добре. Ви вчасно помітили і це можна виправити
автор Пэрисхилтонша • 05 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
дякую.