ВасилисаБулгакова• 05 июля 2023
Ответ дляLidiyaZi
Що там, дівчата? В мене там брат, але я його вже, мабуть, дістала із своїми страхами...
Было громко, 2 раза
NesmeyanaYa• 05 июля 2023
В Києві в травні, червні так голосно ППО працювало
може і у вас щось подібне
Елена 2016• 05 июля 2023
В следующей жизни буду жить в землянке....нахера я купила квартиру на 19...и панорамным окнами...
Елена 2016• 05 июля 2023
Ответ дляDarkBlueSea
У нас не громко)
Смотря какой район...у меня собака сильно испугался...а он почти глухой...
ПанВиктория• 05 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
Ага , знаєте до повномасштабної, коли мене всі доставали вдома, то я вічно всім говорила, що я мрію про якусь землянку, щоб ніхто не знайшов 🤦♀️🤦♀️ а зараз думаю :’ Хоч би не прийшлося жити в якійсь землянкі ’...
Irina-5d24• 05 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
А я хочу бункер и дом в лесу