Байрактарна• 05 июля 2023
Чим добратися до Шегіні?
Мається на увазі, якщо їхати із залізничного вокзалу у Перемишлі.
Байрактарна
• 05 июля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Автобус
Тобто там з вокзалу ходить до кордону автобус? Якщо знаєте, зорієнтуйте по ціні, будь ласка.
Качка в тапцях• 05 июля 2023
Теж цікавить. І чи довго кордон проходити з Польщі до України, жодного разу там не була
Царевна в уггах• 06 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Як на жд платформу приїхали треба правильно вийти з підземного переходу - до кіоска з обмінною, за ним стоять маршрутки, по 5 злотих до кордону