Ответ дляМурнетка
А у нас уже неделю +35
😢 теж не дуже, але мені краще тепло, ніж холод
Я орендую квартиру - півн. сторона спальня моя, стелі під 4 м, ще й за вікном дерева, кущі, а дім в низині, то у мене як у склепі
ще й перший поверх і підвал, я вранці (взимку і весною) прокидалась і не розуміла - чи день, чи ніч
спала під двома ковдрами, тепла піжама плюшева, шкарпетки бавовна + шерстяні
karinaanik• 06 июля 2023
Ответ дляdawutabub
И тоже слышала автоматную очередь
Видно мы рядом, первый раз такое слышу, явно не ПВО
Sergeevna-a227• 06 июля 2023
Немає сечі терпіти ці борошна ( Чи як там воно. Задрали. На роботу вранці (
Байрактарочка• 06 июля 2023
Перші ракети залетіли на Київщину. Рух у північному напрямку, відповідно загроза для Києва і суміжніх н.п
Olesya Kim• 06 июля 2023
Ответ дляНічна
Когда у нас тревога в Киеве, обычно Ким уже бодрствует), от Кличка и того не дождешься.
Только что ракеты кружляли рядом, он только потом очнулся
healer09648293• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
О, у мене така ж квартира зйомна. Холодно ппц в вікно дує наче його там нема. Я не знаю як ще одну зиму тут жити...але зручно по місцерозположенню((
Sergeevna-a227• 06 июля 2023
Ответ дляБайрактарочка
Відвернусь від вікна і укриюся(
Ответ длямини пельмешка
Кілька ракет летить в напрямку Києва з півдня
БІла Церква уважно
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
БІла Церква уважно
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Приїхала називається до мами, з Ірпеня в Білу Церкву, а тут і коридора нема, однокімнатна квартира, є ванна, але без плитки хоч. Син, майже 16, в ванній і заснув, я сиджу поруч, а мама на дивані, не можна вговорити. Капець, як поїзди гучно їздять, коли прислуховуєшся де що летить-(
Байрактарочка• 06 июля 2023
Ответ дляSergeevna-a227
Відвернусь від вікна і укриюся(
Сижу в кімнаті з панорамними вікнами
Rosa Blanca• 06 июля 2023
Ответ дляdawutabub
И тоже слышала автоматную очередь
У мене не лише із слухом проблеми. Читаю: ’атомную очєрєдь’. Давно сиджу на ромашковому і м´ятному чаях. Плотно. Мабуть, вже діє як грибочки
healer09648293• 06 июля 2023
Ответ дляКарина_я
Бляха від кожного звуку здригаюсь. Ще й машини їздять туди сюди(( Кожен раз здається, що ракета летить(
Точно. Я вже коли тривоги нема навіть - від різких звуків здригаюсь. Хтось гучно різко чхає - я вже підстрибую. Ппц
Popeye the Sailor• 06 июля 2023
Ответ дляМатусік
Не легше?
Нет😭 назначили сегодня уже антибиотик
Температура лупит ужасно … плохо и долго сбивается и начинает опять расти спустя три часа… мне кажется , я скоро с ума сойду уже
Ответ дляРаната
Да, когда тревога, тишина такая, а поезда один за одним