Правильно_Валерчик• 06 июля 2023

Чи є тут співробітники магазину золотой век

Чи може кто з подібним питанням стикався, дуже цікавлять умови купівлі виробів з обміном на старі вироби. Чи є якась фіксована ціна за грамм старого виробу, чи як хоч приблизно підрахувати розмір доплати за нові сережки. Заздалегіть дякую всім кто мені хоч шось пояснить стосовно теми🥰
Стрекоза любви• 06 июля 2023
Автор, зайдіть на офіційний сайт, внизу є кругла кнопка, яка направляє до месенджерів з можливістю проконсультуватися у спеціаліста

Таракашечка• 06 июля 2023
Сейчас принимают старые изделия как лом ,как в ломбарде,1400 грн за грамм.Эта сумма минусуется от суммы нового изделия и вы платите разницу.
Поторописька• 06 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Це занадто просто)
Свята• 06 июля 2023
Автор, вы сдаете золота столько же грамм сколько в новом изделии и доплачиваете 2500 грн за работу за каждый грамм нового изделия +500 грн не помню за что
Альдебаран• 06 июля 2023
Я старое кольцо поменяла на новое. И за работу тоже золото.
автор Правильно_Валерчик • 06 июля 2023
Ответ дляПоторописька
Це занадто просто)
Можливо якщо Ви користєтесь часто тим сайтом
автор Правильно_Валерчик • 06 июля 2023
Всім величезне дякую