Донька подруги• 06 июля 2023
Англійська
Є ті,хто вільно володіє розмовною англійською?Скільки часу вчили?Вчили самі чи відвідували якісь платні курси?
Детские_Будут?• 06 июля 2023
Що значить вільно? Помітила, що чим більше людина вихваляється, що знає мову, тих гірше ін її знає. На курсах чи сидячи дома ви вільно небудете розмовляти. Тільки на побутовому рівні, в кращому випадку. Мову треба вчити в мовному середовищі з народження, тоді буде вільно.
MashaizDusha• 06 июля 2023
все індивідуально, як і, приміром, водіння - косумь, щоб почуватися впевнено, достатньо місяць потренуватися а комусь і рік.
Я вчила зі школи додатково на курсах, тоді інститут друга спеціальність (4 роки). Постійно слухала музику, дивилися фільми в оригіналі, тоді зїявилися друзі англомовні. Зараз взагалі легше бо інтернет - спілкуйся, практикуйся - скільки влізе.
Бутербродница• 06 июля 2023
4 роки в університеті (не філологія), до цього в школі, але то було ні про що
Мальовнича даль• 06 июля 2023
Довго. Школа + ще пару років універу+ паралельно курси + практика в англомовній країні. Використовую мову для роботи
Донька подруги
• 06 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую,що Ви самі запитали і самі ж відповіли на своє питання😂😂Так ну добре,на побутовому рівні знаєте?Я без претензій.
Дрібка щастя• 06 июля 2023
Занятия с репетитором класса с 3го регулярно. Далее иняз Каразина. Много иностранных знакомых. И вообще по жизни все время с ним. Всю жизнь, получается🤷♀️
Донька подруги
• 06 июля 2023
Ответ дляДрібка щастя
Огоо....
Бентливуман• 06 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Я теж так думала. Але Син Цей міф розірвав.
Вчив сам класу з 8. Так, щоб самому цікаво було. Репетиторів не було. По іграм, потім відео, потім граматику по Ютуб і посібникам. В травні в 11 класі перед самим ЗНО взяли репетитора, щоб розмовну підтягнути - носія. Зно здав на 200 (на момент зно було 2-3 заняття з репетитором, в вони до нього не готувались.
З репетитором займається 2 роки. Перший рік 1 раз на тиждень 50 хв, другий рік 2 рази на тиждень по 50 хв.
Працює з весни. Пише статті на англійській про війну в Україні і ситуацію з економікою в світі навколо цих подій. Тобто це не просто розмовна мова, а ще й спеціальні терміни. Вільно розмовляє, роботодавець з США.
Грубо - вчив з 15 (з рівня beginner) до 19 років (на даний момент 19).
Але є здібності івік такий, що легко все запам´ятовується. А ще була мотивація.
Мовного середовища не було. Ніколи навіть за кордоном не був. Хіба що спілкування в іграх років в 14-15.
Донька подруги
• 06 июля 2023
Я тоже со школы учу.+платные курсы горупповые и индивидуальные.Сейчас переписываюсь с иностранцами иногда.За всю жизнь только пару раз вживую общался с иностранцами.Но не могу точно сказать,какой уровень у меня)
Детские_Будут?• 06 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Мені здається таких 1 на мільйон, просто талановитий і є здібності до мови.
А чому аж у 8 классі почав вивчати? Зараз вчать або з 1 або з 5.
Детские_Будут?• 06 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Ну так вы сами и ответили на свой вопрос
Бентливуман• 06 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Таких у сина пів групи в універі))))
Половина самоучки, половина з репетиторами. Майже у всіх рівень мови В2- С2.
Але спеціальність така. Плюс вчаться розумні діти. Вмотивовані.
Детские_Будут?• 06 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Таких у сина пів групи в універі))))
За С2 это вы загнули)) Не каждый англичанин знает на С2.
Донька подруги
• 06 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Ахахахха,не каждый англичанин ЗНО по английскому сдать сможет!)))Так что да,согласен
Скажений гудзик• 06 июля 2023
Я довго вчила мову на різних курсах, рівень advance проходила 3 рази (різні підручники, програми), але справді розмовляти почала лише, змінивши роботу. Коли з´явились повністю іноземні проекти, де англійська - щоденна мова спілкування, коли почала їздити у відрядження на 3-4 тижні, і хочеш, не хочеш розмовляєш.
Та, насправді, більш-менш ’вільно’ я можу говорити на робочі теми, а от small talks і розмови на побутові теми для мене все ще важкі
Бентливуман• 06 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Там есть парень, который его с детства знает. И жил в англоязычной стране. Учил там в школе и потом у нас учился на английском в лицее.
Даже сертификат у парня есть.