Хачапууури• 06 июля 2023

Лікування алкоголізму

Добрий день, порекомендуйте будь ласка лікарню, чи лікаря який допоможе вивести з запою брата, можливо лікує алкоголізм, київ, та Київська область, ми з області. 20 км від Києва. Власний досвід цікавить, в інтернеті повно, але хочеться не на вітер кошти. Розумію що повинна бути сила волі у брата.
ЯкаКраля• 06 июля 2023
А він хоче?
Veronika_100k• 06 июля 2023
Первое - это желание, понимание процессов и мотивация.
Второе - это сила воли.
Третье - это психотерапевт и нарколог.
Именно в таком порядке. Иначе - это в любом случае выброшенные деньги.
Патриоточка• 06 июля 2023
Який вік, як часто і на скільки днів в запої?
ТигрЛьвович• 06 июля 2023
В цьому і основна проблема...немає сили волі... В мене родич був запойщик і також наче старався, але нічого не виходило. А одного разу пив-пив і стало погано, визвали швидку, сердечні спазми. думав помирає, вже прощався... Йому звичайно сказали, ще один такий приступ він не переживе... І, о чудо, 7 років уже не п’є. Жити, скотина, захотів. А що у матері, дружини неврви і здоров’я забрав, то його не дуже хвилювало...
ФруктЕщеТот• 06 июля 2023
Безперспективно, не гайте часу на пропащу людину . Чи ви спасітєльніца? Займіться собою. Пишу з власних шишок. 40 років спасала. Перепробувано все. Алкоголізм переміг і звів в могилу
Патриоточка• 06 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
У вас з автором різні брати і любов до них.
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Не гайте час і кошти.
Якщо захоче, то і сам кине пити. Все решта - то маніпуляції співзалежними близькими.
ФруктЕщеТот• 06 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
Різні, а хвороба одна, яка нищить не тільки самого алкоголіка, а і оточуючих
Баррикадница• 06 июля 2023
если брат сам не ищет себе клинику,то значит инициатива не его, а заставлять бесполезно
ТигрЛьвович• 06 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Автор його сестра і буде старатись зробити все від неї залежне.
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
А він хоче?
Хоче, а не може сам вийти з цього стану😵
Баррикадница• 06 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
возможно автор просто в начале пути
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
38 років, п´є три тижні.
ФруктЕщеТот• 06 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Якщо це перший раз, а якщо мільйонний то потім зрозуміє. Я до останнього подиху спасала, але...
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Дякую, жалк брата, може і спасітєльеіца незнаю, але була зла на нього думала все більше допомагати не буду... Але щось в мені перемагає і мені його жалко.
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
То хай він і знайде собі лікарню. Чим меньше ви йому допомогатимете, тим білше шансів на успіх
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Себе пожалійте
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую в такому стані, навряд собі щось знайде.
Непогодка• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
38 років, п´є три тижні.
Де кожен день бере алкоголь? чому сам не викликав собі лікаря щоб хочаб прокапатись і зняти іетоксикацію?
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Себе пожалійте
Дякую, мабуть невмію😟
ФруктЕщеТот• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
О, точно я. Бо шкода, люблю хочеться допомогти. Але вони користуються тією любовью і далі своє роблять. Зараз живу з жінкою по сусідству алкашкою, прям дежавю, одні фрази, рухи жести і розумію що все було даремно, стільки сил...
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
За водкою доходить?
Тож і швидку може собі викликати.
Не шукайте йому виправдань
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
За водкою доходить?
Тож і швидку може собі викликати.
Не шукайте йому виправдань
Швидка такими не займається.
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
За водкою доходить?
Тож і швидку може собі викликати.
Не шукайте йому виправдань
Добігає навіть
Непогодка• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Дякую, мабуть невмію😟
У вас є своя сім´я, діти, батьки похилого віку? Може треба спрямувати свої сили в більш продуктивне русло?
Баррикадница• 06 июля 2023
это довольно дорого

Услуга Цена
Вызов скорой помощи по г.Киев (1,5 часа) 4500 грн.
Доплата за выезд за пределы города (30 км зона) 600 грн.
Оказание помощи при абстинентном синдроме (1,5 часа) 5000 грн.
Оказание помощи амбулаторно (1 час) 2500 грн.
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Швидка такими не займається.
Є спеціалізовані бригади, відвезуть у наркологію, там відкапають, а далі вже виключно його справа.
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляНепогодка
Так, сім´я є.
Непогодка• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Так, сім´я є.
Ось все до них. Розверніться в той бік.
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Добігає навіть
Ну от.
Хочете розповім що буде якщо ВИ знайдете йому лікарню (реабілітаційний центр ) і влаштуєте його туди?