Хачапууури• 06 июля 2023

Лікування алкоголізму

Добрий день, порекомендуйте будь ласка лікарню, чи лікаря який допоможе вивести з запою брата, можливо лікує алкоголізм, київ, та Київська область, ми з області. 20 км від Києва. Власний досвід цікавить, в інтернеті повно, але хочеться не на вітер кошти. Розумію що повинна бути сила волі у брата.
Кава з адреналіном• 06 июля 2023
Знакомая свою маму выводить из запоя капельницами.
Только узнала за запой, сразу приезжает и вызывает медсестру ( естественно мама не в восторге от этого), забирает у мамы деньги/карточку/ключи, сидит с ней. Все это занимает дня 4/5, но через месяца 3/4 опять случается запой и все опять по кругу
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Дякую
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну от.
Хочете розповім що буде якщо ВИ знайдете йому лікарню (реабілітаційний центр ) і влаштуєте його туди?
Здогадуюсь
Качка в тапцях• 06 июля 2023
У мене мама викликає бригаду щоб прокапали лише тоді, коли батько не п‘є і йому погано. Доки він сам бігає за горілкою, то все казки про не можу зупинитись.
А взагалі почитайте про алкоголізм, якщо ви будете рятувати здорового брата, який самостійний, то ви разом з ним в залежності. Там цікаві такі зав’язки, коротше, вивчайте тему, а за брата моліться здалеку.
Баррикадница• 06 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
можно лечить,но за его деньги,а не самой думать где их взять
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую
автор Хачапууури • 06 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Нажаль за свої треба 😵
Баррикадница• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Нажаль за свої треба 😵
подождите пока запой закончится,тогда пусть берет кредит и кодируется, а то вы сейчас тысяч пять выкинете в никуда
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Нажаль за свої треба 😵
Сам, все сам, тількі так є хоч мізерний шанс.
Кожна Ваша копійка витрачена на нього - це цвях в його труну.
Зашла на 5минут• 06 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Автор його сестра і буде старатись зробити все від неї залежне.
У мене теж такий брат. Був. 30 років і все! І вмовляли, і кодували, дружина пішла, добре, хоч дітей не було.
ТигрЛьвович• 06 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Співчуваю, але це його вибір. Ви зробили, що могли.
Вилами по Воде• 06 июля 2023
Пока сам не захочет,не кто ему не поможет .