Хачапууури• 06 июля 2023
Лікування алкоголізму
Добрий день, порекомендуйте будь ласка лікарню, чи лікаря який допоможе вивести з запою брата, можливо лікує алкоголізм, київ, та Київська область, ми з області. 20 км від Києва. Власний досвід цікавить, в інтернеті повно, але хочеться не на вітер кошти. Розумію що повинна бути сила волі у брата.
Кава з адреналіном• 06 июля 2023
Знакомая свою маму выводить из запоя капельницами.
Только узнала за запой, сразу приезжает и вызывает медсестру ( естественно мама не в восторге от этого), забирает у мамы деньги/карточку/ключи, сидит с ней. Все это занимает дня 4/5, но через месяца 3/4 опять случается запой и все опять по кругу
Хачапууури
• 06 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Дякую
Хачапууури
• 06 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну от.
Хочете розповім що буде якщо ВИ знайдете йому лікарню (реабілітаційний центр ) і влаштуєте його туди?
Здогадуюсь
Качка в тапцях• 06 июля 2023
У мене мама викликає бригаду щоб прокапали лише тоді, коли батько не п‘є і йому погано. Доки він сам бігає за горілкою, то все казки про не можу зупинитись.
А взагалі почитайте про алкоголізм, якщо ви будете рятувати здорового брата, який самостійний, то ви разом з ним в залежності. Там цікаві такі зав’язки, коротше, вивчайте тему, а за брата моліться здалеку.
Баррикадница• 06 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
можно лечить,но за его деньги,а не самой думать где их взять
Хачапууури
• 06 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую
Хачапууури
• 06 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Нажаль за свої треба 😵
Баррикадница• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Нажаль за свої треба 😵
подождите пока запой закончится,тогда пусть берет кредит и кодируется, а то вы сейчас тысяч пять выкинете в никуда
Я_не_аноним_100%• 06 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Нажаль за свої треба 😵
Сам, все сам, тількі так є хоч мізерний шанс.
Кожна Ваша копійка витрачена на нього - це цвях в його труну.
Зашла на 5минут• 06 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Автор його сестра і буде старатись зробити все від неї залежне.
У мене теж такий брат. Був. 30 років і все! І вмовляли, і кодували, дружина пішла, добре, хоч дітей не було.
ТигрЛьвович• 06 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Співчуваю, але це його вибір. Ви зробили, що могли.