Уходя дверю не хлопать• 06 июля 2023

Що брати з собою на відпочинок в Карпати?

Хто досвідчений, підкажіть, що необхідне взяти з собою на 5 днів відпочинок в Буковелі?
Їдемо з дітьми. Аптечка зрозуміло.
По прогнозу бачу, що погода може зіпсуватися. Скількі взуття брати? По одній парі тапки і кросівки достатньо буде?
Чи брати коляску для дитини 2.6р? Чи на денний сон вертатись в готель?
Маю натхнення• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Та ну здрасьте) сейчас много знакомых в тех краях плюс минус, все в летних вещах, на фото хорошая погода
Но спасибо за совет)
В горах взагалі не важливо , яка погода зараз, вона змінюється моментально
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
А ви? В Буковелі зараз в басейнах люди купаються, Думаєте так холодно, що вони в штанах ходять і плавають?
Я тут мешкаю. І до чого тут шорти? Купаються, зазвичай в закритих бассейнах, в шортах по лісу не ходять
Червона ікорка• 06 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
В лес - это вы имеете ввиду взбираться на горы? Я , например, и не планирую
Отжигающая• 06 июля 2023
Деньги, дождевик,резиновики, кроксы, купальник, ветровку и пр.
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А что вы планируете? Не выходить из отеля? Тогда да, шорты и каблуки
Червона ікорка• 06 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Почему не выходить? Планируем выйти погулять, в Вода клаб, там по набережной этого озера погулять, вечером пойти в ресторан с красивым видом какой-то, на смотровые площадки . На водопад яремче, но там , что бы максимально близко машиной подъехать
Каблуки я написала , что на мероприятие
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Каблуки я написала , что на мероприятие
Так, а шорты куда из этих локаций?
Червона ікорка• 06 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Так, а шорты куда из этих локаций?
На набережной погулять , например, с белой блузой, голубые джинсовые бермуды. Что не так?
Ковбой Хагис• 06 июля 2023
Дощовики
Goku5927• 06 июля 2023
Тиждень тому повернулася з Буковелю. Погода змінюється без перебільшення кожні 5 хвилин. Я би радила обов´язково використовувати крем для засмаги навіть на прогулянку, а не тільки в басейн і т. д., а також такі речі, які можна легко зняти/одягнути протягом дня. На мені завжди була футболка, зверху худі, на низ треники (можна із не дуже щільної тканини, бо на сонці часом бувало спекотно)
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Комары сьедят
Напланетянка• 13 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Тоже не поняла 🤷‍♀️ даже если дождь пойдёт, тепло на улице, все высохнет быстро
не так вже й швидко все сохне в горах. Так на сонці сонце. Але й сонце швидко ховається за гору.
комплект повинен бути запасним одягу. Бо сьогодні змокли, а завтра може бути прохолодно. і що обягу не буде?
Потрібні і шорти з футболкою. І штани і реглан і вітровка і головний убор.