ОбережнаЯ• 06 июля 2023

Так девочки закрываем форточки то меня продует!

-Но тут жара такая стоит.
- Ты профурсетка невоспитанная со старшими еще будешь пререкаться?????
Відірву та викину• 06 июля 2023
Лев Толстой. Избранное

автор ОбережнаЯ • 06 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Лев Толстой. Избранное
Великое
Мурзилка• 06 июля 2023
Ну и где развитие сюжета?
Просериарила молодость• 06 июля 2023
Ти, хамка стара, хочеш щоб через тебе одну весь автобус задихнувся.
Бочка порохУ• 06 июля 2023
Я не стара якщо що, але не сяду там де продувае, бо ..... бачила як свекрусі поплило лице після ’продало’, стільки сил було та коштів вкладених в лікування.
Інший випадок більш плачевний, моя мама їхала по роботі в машині з іншими працівниками, ще при СССР, і комусь там в машині було жарко, відкрили вікно звичайно, мама сиділа біля вікна, продало око, через декілька днів попала в лікарню, око спасли, але кліпіти неможливо було, так мама і прожили с 40 років з одним відкритим оком.
А ви далі строчіть такі теми
Відкушу все що стирчить• 06 июля 2023
Я завжди питаю тих, кому дуже жарко від вимкненого кондиціонера, скільки раз вони в житті хворіли від того, що було жарко. Ще ніхто не відповів, що мав хворобу через це.
А от тих, хто хворіли від протягу, чи від ввімкненого кондиціонеру, зажди багато, тому питання вирішується швидко.
АсобеннАя• 06 июля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Про тепловий удар нічого не чули?
Відкушу все що стирчить• 07 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Про тепловий удар нічого не чули?
так, було + втрачала свідомість декілька раз від спеки і задухи.
Це навіть не порівняти з негативним впливом від кондиціонера.