Федорино Горе• 06 июля 2023
Чи підтираєте ви "там" вологими серветками перед сексом?
Я розумію, що питання трішки тупе, але все ж таки. Особисто зі мною завжди є серветки для інтимної гігієни, хоча миюсь я вранці та ввечері регулярно. Але уявімо таку ситуацію, хлопець запросив вас на побачення, чи прогулятись, за цей час "там" все потіє, і запах поту і перемішку з статевим запахом з´являється, особливо зараз влітку. Чи заважає цей запах особисто вам?
Пускаю бісики• 06 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Ніколи не миюсь спеціально перед сексом і нічого не витираю.
Фу
Юпитерная• 06 июля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Фу
І після сексу не миємся з чоловіком, уявіть)))
😂😂😂 підіть ще пофукайте
Пускаю бісики• 06 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
😂😂😂 підіть ще пофукайте
Пойду порыгаю...
Пускаю бісики• 06 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Смачного)))😂😂😂
Вы знаете, если б вы жили в тундре, мне было бы пофиг. Но так как я допускаю, что сталкиваюсь с вами в реальной жизни, к моему горлу подкатывается тошнота. Еще раз фу.
Юпитерная• 07 июля 2023
Ответ дляПускаю бісики
😂😂😂😂
Анонім-ка• 07 июля 2023
Ответ дляДокладальниця
То есть от помыться и до секса - в среднем час проходит
То есть не так, помылся и сразу поехал
Нужно же легенду придумать)))
То есть не так, помылся и сразу поехал
Нужно же легенду придумать)))
Дети не хотят с вами ?)