Їжак в панчохах• 06 июля 2023
Моя морква - фіолетова...
Сію звичайну, але кожного року посеред звичайної є така- фіолетова. Чому так?
Їжак в панчохах
• 06 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Загуляла з буряком😂
Ага, дочка такое так говорить🤣
Їжак в панчохах
• 06 июля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Напевно серед звичайних трапляються насіння фіолетової
Ну у всіх звичайна, ніколи і не бачили таку. Насіння беру також як усі. Можливо мені так щастить)
муха в кедах• 06 июля 2023
вся морковка наша современная пошла от фиолетового сорта) это гены вылазят)
Кстати, фиолетовая по полезным веществам лучше оранжевой.
Кукусикиииииии• 06 июля 2023
40 років прожила, росла в селищі, город був. Зараз вперше побачила фіолетову.
. Різні відтінки жовтого та оранжеву лише бачила
Черпак_для_фантазий• 06 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Капец, девочки, я впервые в жизни такое вижу)
Я тоже. При том у меня бабушка в селе, у меня самой дача не первый год