БоВжеВільна• 07 июля 2023
А що ж скажуть люди?
Чи виникає у вас іноді таке питання?
Я по собі відчуваю, що часто думаю " А що є скажуть люди", і водночас розумію що це абсурд).
Шопингмонстр• 07 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
От саме так я і прагну жити, але залишається маленькі ’ Але’)))
Мені аж цікаво, що ви там такого робите, що люди мають про вас говорити??? (Питання не тільки до автора). Я собі живу і абсолютно точно розумію, що до мене нікому немає діла, а стидних чи підлих вчинків я не роблю, не зі страху що люди скажуть, а просто..не хочу
Це питання я особисто для себе закрила коли завагітніла четвертою дитиною, дуже неочікувано, був сильний шок і от тоді, чогось мене сильно накрило отим ’’шо скажуть люди’’ просто капець, але я взяла себе в руки, забила х@р на отих людей які будуть щось думать і казати і народила свою квіточки, з тих пір для мене отого страшного не існує, мені плювати, шо вони скажуть. Але людяність і повагу до меж інших людей це абсолютно не відміняє.
Котомафия• 07 июля 2023
Навіть не виникає таке питання))))) що скажуть люди мені так пох, що аж невдобно))))
Дона Ко Ко• 07 июля 2023
Может это надежда,что люди таки нас заметят и что-то наконец скажут? Потому что за всю жизнь мне мало кто говорил.)) С возрастом забиваю,особенно на такие мелочи как, вдруг кто-то зайдет , а у меня срач.
Хвець-тець• 07 июля 2023
Это все совок 🤣 слава богу мне так родители никогда не говорили и мне всегда на всех было насрать
Моя улюблена страшко• 07 июля 2023
Ответ дляХвець-тець
А мне наоборот, маме 64 и только и слышно было постоянно, что люди скажут, это просто жесть была.
Особенно когда ты жила в селе, выйди на огород, что соседи скажут, я одна там стою, а вас нет.
Сколько раз говорила, мне плевать на них, я хочу жить, так как мне нравится, но тут больше из за того, что в селах все на виду и обязательно нужно обсудить всех и осудить.
Бляяяяяя, сменила окружение выехала в город и как бабка пошептала, никому до тебя дела нет.
Живешь себе спокойно.