Носки на подтяжках• 07 июля 2023
Східниця порекомендуйте
Дівчатка,з власного досвіду підкажіть,де ви відпочивали, до 500 грн за добу?
Приблизно в районі Київська Русь, Сова
Ця сторона
Дякую
Приблизно в районі Київська Русь, Сова
Ця сторона
Дякую
ПешитеБесАшипок• 07 июля 2023
Ми відпочивали колись над Київською Руссю у «Вілла у доктора», не знаю яка ціна, але мені сподобалося. Там повний пансіон і лікування + масаж входив у вартість. До 10 джерела треба було спускатися зверху. Це виходить над парком Пантелеймона, якщо не помиляюсь.