ИМХОля• 07 июля 2023
Кто отдыхал в отеле Гора или вилла Леку Буковель
Напишите пожалуйста отзывы
Спасибо
Сонячний день• 07 июля 2023
Ответ дляСтрахованная
что там делать с этими дождями?
Во многих отелях есть бассейны и спа, и дожди там не все время
Доктор Варвар• 07 июля 2023
ми в Леку їздили тільки літом. на вулиці великий відкритий басейн, в середині менший , є сауна, я не ходила бо не можна. ресторан нормальний, і навколо достатньо де поїсти. можна пішки дойти до Буковеля, там велике озеро можна купатись. Влітку працюють деякі витяги, можна покататись, дітям подобається :)