Паспортний стіл• 07 июля 2023
З яким доходом можна собі дозволити iPhone?
Останній iPhone коштує 2 моїх зарплати. Але у нас на роботі 80% працівників їх мають. І практично цілодобово пропонують змінити й мені накінець-то. Звісно, що в жартівливій формі, але тим не менш. Я раніше навіть і не задумувалась. Тема просто поговорити. Я для себе вже все вирішила.
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
За свою зарплату можу купити два айфона за місяць но я не блогер, мені і з ксяомі добре. Не бачу щастя в айфоні
А причем тут счастье?
Плекаю думи• 07 июля 2023
Ответ дляМира всем
Ні, просто глупо та смішно.
Що смішного? А купити авто і їздити на ньому 5 км. в офіс не смішно? І розважатись з паркінгом, сто, шиномонтажкою
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Ви не виходу бійтеся, а вартість його обслуговування, шнурки, ремонт, навушники
Я ни один айфон не носила в ремонт никогда
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Ответ длямладокошкина
та боюсь что выхватят из рук.
младокошкина• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Я рада за вас
Бабо-лебідка• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
А причем тут счастье?
Ну якщо люди хочуть щось, значить це їх хоч трохи має робити щасливими.
Мені приносять задоволення косметологічних доглядові процедури, масаж, спорт - а телефон взагалі пох який.
Мира всем• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Не смішно, зручно, комфортно і не дихати чужими вонючими підмишками у тролейбусах та маршрутках. Розкрию вам секрет, на авто можна не тільки на роботу їздити
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Я рада за вас
Так дело не в том, что вы рады. А а том что айфон это качество
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
я адроиды свои тоже не носила.
аккуратно пользуюсь)
боюсь только воровства
аккуратно пользуюсь)
боюсь только воровства
Galina_vinsport• 07 июля 2023
Я могу сказать одно, в Польше норма, когда берешь технику в рассрочку и айфоны тем более. Почему тогда в Украине нельзя так сделать?
младокошкина• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Ви лише про ремонт зачепилися.
Яка вартість шнурка і блока для айфона, яка вартість навушника чи ін.гарнітури до айфона?
Бабо-лебідка• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Це комфорт, комусь треба, комусь ні. Я дуже люблю гуляти і ходити пішки, але не зранку.. зранку тільки везу дитину в садок, бо йти 20 хв не готова - краще за 5 доїхати
Начальник Анонимов• 07 июля 2023
Мені навіть якщо його і подарують..я продам і куплю смарт телік чи нову плиту, телефон простіше і ще мабуть і залишиться
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Ви лише про ремонт зачепилися.
Наушники и зарядка идут в комплекте) чехол у меня за 300 грн. Усе) айфоны начиная с 5 у всей семьи
Леди_в_ночи• 07 июля 2023
У меня ~ 80 000 грн в месяц, Айфона нет. У подруги зп меньше в 3 раза, есть, но не последней модели.
Не от дохода зависит
Плекаю думи• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
З 11 слім бокс. Телефон і все.
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
З 11 слім бокс. Телефон і все.
У нас куча проводов от старых телефонов и блочков для зарядки. Сыну купили отдельно эйрподсы
Плекаю думи• 07 июля 2023
Ответ дляМира всем
Я вам розкрию секрет, зараз в трамваях кондиціонер і на 1 вагон 20+ людей з останніми айфонами, еплвотчами і ейрподсами.
младокошкина• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Я не питаю особисто про вас і ваших членів сім´ї.
Ми в темі спілкуємося гіпотетично про айфони. Я написала про додаткові витрати. Якщо, наприклад, загубити шнурок. Ви купите новий, чи заберете у члена вашої родини?
Мусик Пусик• 07 июля 2023
Совершенно равнодушна к гаджетам. Айфон был практически всегда, поэтому когда устаревает, просто покупаю новый. Доход 100т
Душа компанії• 07 июля 2023
Очень раздражает меня наш колхозный менталитет с этими айфонами. Типа это признак бохатства.
Я очень люблю эту технику, но они давно делают бабки на своем бренде.
Каждая модель имеет меньше новшеств, чем предыдущая.
По сути 13 и 14 отличаются минимально.
Пользуюсь эпплом лет 12. И только из-за своей работы. У меня мак и нужен нормальный телефон.
Была восьмерка, поменяла из-за памяти и камеры. Если бы не работа моя, где нужен телефон, то ходила бы с ней.
Это не более чем инструмент. А не предмет роскоши.
В Америке это просто телефон. Новую модель могут себе позволить даже студенты, кто работает на парт тайм джоб.
Поэтому не переживайте вы так.
По сути 13 и 14 отличаются минимально.
Поэтому не переживайте вы так.
Самая СоветЧиваЯ• 07 июля 2023
Смешно это и нелепо видеть в общественном транспорте людей с айфонами, я понимаю нужен для статуса бизнесмена/политика.., а так гола жопа, но с айфоном..такое...
Мусик Пусик• 07 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
в шубе с айфоном, ногтями и ресницами и в богдане.
классика
А вы без шубы и айфона в том же богдане…
Лівий Локіть• 07 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
ага. отака лохиня без кредитов)))))
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Возьму лишний. На работу вообще купила китайский )
младокошкина• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
А чому кита
Мира всем• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
В нас немає у місті трамваїв, ну і про людей з айфонами в маршрутках я писала вище, ви тільки підтвердили мою теорію.
Омлетик• 07 июля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
До сих пор пишут какую-то фигню) люди годами не развиваются и у вас только две крайности : маршрутка или жена политика