Счастье_же_вот_оно• 07 июля 2023
Харків, де купити кондиціонер
Дівчатка, де купити кондиціонер у Харкові, якої марки, хотілося б не дуже дорого.
Мэри Попкинс• 07 июля 2023
Дивіться зараз з майстрами велика проблема, монтажників нема, чи мало.
У мене знайомий займається кондиціонерами, так от він піде встановлювати скоріше до того, хто придбає в нього кондиціонер.
Тому пошукайте фірми і вони Вам запропонують, в них зазвичай ціни такі ж, але вони там мають свій %. Вони Вам все прорахують на Вашу квадратуру. А якщо придбаєте десь в іншому місці то можете довго потім шукати майстрів.
Ну це те що я від нього чула))). Місто не Харків, тому не пропоную його
Ms. Анонимная• 07 июля 2023
Я бы питала в групі в телеграмі вашого р-ну, якщо така є. В нас активна група, можу все там спитати, тому таке раджу. Ви можете просто ввести назву р-ну і вам буде самка. Там така собі болталка)