LenakaBro• 07 июля 2023

Threads. 30 мільйонів людей в перший день

Threads, це конкурент Twitter. Але з прив´язкою інсти.
Відтоді, як минулого року твіттер перейшов під контроль Ілона Маска, багато користувачів мережі дали зрозуміти, що хотіли б мати альтернативу.
І Цукерберг вирішив спробувати. Публікації можна робити на 500 символів, що практично вполовину перевищує Twitter, де дозволений максимум — 280.
І у перший день зареєструвалось 30 мільйонів користувачів!
Що думаєте? Виживе мережа чи ні?
Особисто я думаю, що якщо туди підуть зірки та політики, то да....або до нової якоїсь мега витівки Ілона з твітом))
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Назва конєчно така собі....важко запам´ятовується мені здається.
иркин• 07 июля 2023
Мені ФБ достатньо, я не можу слілкувати за кількома мережами
In limbo• 07 июля 2023
Ще одна соцмережа «теплої ванни», яка банить антиросійські пости та видаляє фото наслідків терористичних атак русні. Meta як вона є
виканастя• 07 июля 2023
Ответ дляLenakaBro
а логотип
Арабелла.• 07 июля 2023
И в чем смысл? Второй фейсбук?
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ длявиканастя
а логотип
Та да))
Vera83• 07 июля 2023
я вообще не поняла прикола, думаю будет как Клабхаус - сначала все туда побежали, но через месяц забыли
motherfucker• 07 июля 2023
Я особо не вчитывалась ещё, но по ходу там прямая привязка этого аккаунта к инсте. Если захотите удалить, то только вместе с инстой.
Каллипсо• 07 июля 2023
У меня и нсты нет, нет ФБ, ни одной сети и отлично живу. Мне хватает форума ))
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляIn limbo
Так, це очікувано, оскільки в фб те саме((( Треба добряче викрутитися, щоб пост не видалили і бан не вліпили, а суть донести і показати.
Добре, що в телеграмі можна. В інсті більш менш.
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляАрабелла.
И в чем смысл? Второй фейсбук?
Як твітер, текстовий.
ПЛЮС-МИНУС• 07 июля 2023
Ответ дляиркин
я туда и не захожу сейчас.
раньше была подписана на новостные странички, но сейчас все новости из телеги.
твиттер меня когда-то блокировал за спам - это при том, что я там просто читала без единого сообщения.
мне новая соцсеть не нужна.
ПЛЮС-МИНУС• 07 июля 2023
Ответ длявиканастя
а логотип
логотип в стиле ’срала-мазала’.
Артемий Лебедев точно скис от зависти.
str.v• 07 июля 2023
мені , як юзеру тві з 14 року, не зайшла ця шняга.
коритувачі не нові, а всі з інсти.
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Як вам? Я чесно в шоці, Кардашьян, Лопес і т.д. за день стільки підписників вони отримали. Це наче намає чого робити, бігом оформлювати на всіх підписку...
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
логотип в стиле ’срала-мазала’.
Артемий Лебедев точно скис от зависти.
malinovaya• 07 июля 2023
Маск, конечно, чудит и страдает фигней, но это не замена твиттера.
кому нужна такая социальная сеть, где будет что-то типа ’текстовый инстаграмчик’, а за поднятие любой важной темы можно словить бан.
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляstr.v
коритувачі не нові, а всі з інсти.
Мене в твіті не має, а що там про неї говорять?
ksusha1155• 07 июля 2023
Ответ дляLenakaBro
Тредс. Що складного?
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляksusha1155
Тредс. Що складного?
Бо не звучить)
ksusha1155• 07 июля 2023
Ответ дляLenakaBro
Бо не звучить)
Гарно звучить, просто ви не звикли)
str.v• 07 июля 2023
Ответ дляLenakaBro
фб зараз як філія ’Одноклассников’ - смітник
malinovaya• 07 июля 2023
Ответ дляLenakaBro
Бо не звучить)
учитывая что thread оч популярны в твиттере - то тут как раз таки название не с потолка
Елена_мама Кристинки• 07 июля 2023
Ответ дляmalinovaya
А что это такое, для тех кто не был в твиттере? А то буквальные значения этого слова не совсем подходят для соц сети.
malinovaya• 07 июля 2023
Ответ дляЕлена_мама Кристинки
это серия твитов по определенной теме, которые объединяются в тред.
Апель-синка• 07 июля 2023
Ответ дляVera83
а кто-то сейчас твиттером пользуется, простите?
и 3 млн. из 8 млдр. - это 0.0375% всего лишь ))) ну такое.
мне не надо такое. Я и иг не пользуюсь, зарегистрировалась, чтобы ссылки просматривать, когда присылают.
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляVera83
Я про клабхаус і не чула ніколи.
Почитала про нього...но таке....
Тред наче більш солідний мені здається, що просто туди люди з твіту перейдуть, хто проти Маска.
автор LenakaBro • 07 июля 2023
Ответ дляАпель-синка
Мені здається вся вишка. А з простих людей, хто хоче читати їх. Там же по типу дискусій і висловлювання думок, якщо я правильно розумію.
malinovaya• 07 июля 2023
Ответ дляАпель-синка
так а чо 3 млн.
Twitter has now 368 million monthly active users worldwide.
Апель-синка• 07 июля 2023
Не знаю. Мне неинтересно и некогда )))
И на звезд я не подписана, ни за кем не служу, кроме себя самой )))