Эт вернячОк• 07 июля 2023
Акне в підлітка
Дівчата, чи можна підлітку при акне використовувати тонік з ніацинамідом? І сироватку теж зцим компонентом.Після того крем Effaclar duo. 16 років.
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Можно, почему нет?
Вирішила перепитати у тих хто знає🤭бо не маю ще досвіду. Дякую!
Директор Пляжу• 07 июля 2023
Компонент хороший, конфликтовать не будет, но зачем так наслаивать в такую жару.
Глаза_в_3_карата• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А что происходит в жару? Что нужно отменять в жару?
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Я почала робити так- вмивається, тоді тонік, сироватка лише на ніч. Зранку тонік та крем. Бо помітила, що коли почав ігнорувати крем, то шкіра стала як дубова і погіршилось дуже.
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Или сыворотка или крем.
Ага, ну я так приблищно і думала. Сироватка на ніч після тоніка, а на день крем.
Директор Пляжу• 07 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Тогда все правильно.
Глаза_в_3_карата• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Или сыворотка или крем.
Сыворотку нужно закрывать кремом
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Тогда все правильно.
Дякую. Я перечитала і зрозкміла, що в старпості недобре описала етапи, все в купу вийшло.
Директор Пляжу• 07 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Сыворотку нужно закрывать кремом
необязательно, зависит от сыворотки.
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Сыворотку нужно закрывать кремом
Там в анотації до неї ніби писало чи у відгуках я читала, що по відчуттях. Декому її вистачає. Я її також використовую, то теж буває без крему зверху...На ніч лише. Або буває, що відчуває потребу в кремі, то нічний наношу🤔Як коли
Директор Пляжу• 07 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Вы уже акне вылечили, кожа в ремиссии?
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Вы уже акне вылечили, кожа в ремиссии?
Ні. Такий догляд при висипаннях.Я за кордоном, так рятуємся поки. Аналізи не здавали.
Директор Пляжу• 07 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Может попросите доктора что бы третиноин (ретинол-ретиноид) назначил, ниациномиды вряд ли дадут эффект, они хороши для поддержания уже более менее здоровой кожи.
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А їх можна, коли сонце шпарить? Я чогось думала , що то сезонно коли нема сонця агресивного...
Директор Пляжу• 07 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Дочка когда уже не могла терпеть высыпания пользовалась летом на ночь, днем обязательно солнцезащитный крем, ни какой пигментации не было.
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Ясно, дякую. Наразі головний ворог в нас ще- це руки. Весь час чіпає ті прищі, а це смерть для обличчя, особливо в жару і в метро і т.д. Купа бруду. Ще з цим паралельно борюся.
Секс-Бомба• 07 июля 2023
Мне дерматолог выписывала гель Дерива С МС с антибиотиком на ночь. Пенку для умывания купите с центеллой корейские есть очень хорошо убирает воспаления, у меня есть для увлажнения Топикрем AC active care. Никаких кислот!!!! Салициловой и тд. и в составе тоже кремов, умывалок!!
Эт вернячОк
• 07 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую.
Секс-Бомба• 07 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую.
Гель 2 месяца, но у меня всё прошло за 2 недели