Україна понад усе!• 07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У вас в голове насрано
А ви таке своїм язиком берете і нагортаєте

Tammy21• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я выберу тактику обойти таких как вы стороной.
Потому что предпочитаю предупреждать проблемы а не героически их решать...
Якась дивна траєкторія обходу) Але ок, якщо для вас обговорення -- це проблема і ви в процесі вирішили дистанціюватися, то ви маєте на це повне право. Бувайте.
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
+ 4 автор стильно одевается ..а как , молчит,лука нет , описания нет
а мы в шортах
До чого тут мій лук?) Я ж не кажу, що я супер стильна, модна та сучасна в загальному а не індивідуальному розумінні. Я собі подобаюсь, і вважаю, що як на мене, в мене адекватний смак, а разом і з ним адекватне сприйняття свого віку, без всякої омолоджувальної істерії, з патологічним бажанням, щоб всі думали, що я на 15 років молодша від свого віку.
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
уявила таку тему і відповіді, наприклад, на іспанському форумі.
Панна Кота• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Вы не описываете ..не даете фото , указывая , просто свой стиль.
Может мы бы шорты поменяли бы на адекватный вкус и вы бы не хихикали с подружками над нами.
открыты к новому
Sanechko• 07 июля 2023
Пригадала шкільні твори з укр.літ, де жінки мали сховати волосся під ’ чепчик’.
А ще якісь там дикі обряди з ’ постриженими’
Як добре, що зараз того нема
woman Warrior• 07 июля 2023
Пока лично вы считаете это удобным для себя.
ПП-шница• 07 июля 2023
Мені 50, ось так. Можна?
Черпак_для_фантазий• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Обычно ’чихать на мнение’ - это как раз подростковый бунт. Дети хотят доказать себе и окружающему миру, что они ’вне системы’. Большинство проходит этот путь. Кто-то умнеет, кто-то - нет
😂 В моем случае больше подходит то что выше написали про кошку и мышей. Перешагнула я уже подростковый возраст и морально и материально и,к сожалению, физически.)) Кто то рождается «кошкой»,кто то ею становится.а кто то всю жизнь проживает серой мышью.

Котики-муркотики• 07 июля 2023
Мне 41, ношу шорты
Бідося• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Автор, судя по ответам наше общество диковатое. Правил каких-то, эстетики не видели и не слышали. Жаль что дамы считают что то, что допустимо на даче или в спальне то можно и в город по делам
графиняВишенка• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Так тема не о стиле, а о уместности
Неуместно прийти на похороны в стиле диско, неуместно заявиться в купальнике в ресторан, а в спортивном костюме слушать оперу. Автор пишет, что ее знакомая, о ужас, ’в город’ в шортах поехала. При чем здесь уместность? Что неуместного в шортах в данном случае?
Триндю-бриндю• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Я в таких темах не втомлююся писати, що від типажу залежить, а не від віку.
В першу чергу важливий типаж зовнішності, потім фігура, вже потім вік. Ще дресскод важливий, залежно куди в таких шортах прийти.
Ви ж помічаєте, що комусь короткі шорти/певний фасон плаття/рюші не йдуть навіть в 16, а комусь йдуть і в 60. Так само з вагою - є пишечки, яким чудово в короткому платті/шортах, а є значно худші, яким такий одяг не підходить.
Фрік може виглядати симпатично і мило.
Триндю-бриндю• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Хіхікати будуть тільки обмежені люди, чомусь в Європі ніхто не хіхікає.
Я вам більше скажу, жінка може носити такий одяг тільки тому, що він їй подобається. І в неї навіть в думках нема молодитися чи думати, що її вигляд комусь подобається.
На роботу в коротких шортах не бажано навіть в 18, на прогулянку чи шопінг можна в будь якому віці.
І чому якщо мужчина старий рокер чи хіппі, то його сприймуть нормально, а жінка одразу молодиться?
Я от люблю футболки з принтами і якщо завтра вдягну з міккі маусом, то це не означає, що я думаю, що мене сплутають з дитиною і відправлять в пісочницю.
І так, з обличчям можливо і легкий дисонанс, але чорно-біла футболка з міккі маусом мені пасує таки більше, ніж одяг в квіточку/смужку/принт.
А загалом, то з такою логікою і джинси, і певні кольори потрібно перестати носити після певного віку.
Лепетун• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
мені 39, літом ношу шорти, бо інакше мені жарко, в юбках не зручно, тому саме шорти! Не дуже короткі, до середині бедра. Мені все одно хто що думає. Але мій мотив, точно не показити свою сексуальність, як ви кажете, а те що мені в джинсах жарко! Для кого мій вигляд неестетичній, хай не дивляться, я так по вулиці хожу, а не у цих дивних людей вдома.
Чудовий каламбур• 07 июля 2023
Чим оголені ноги відрізняються від оголених рук?
Чому сарафани можуть носити всі, незалежно від ваги і віку
А шорти ні?
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
через місяць мені 37, Шорти ношу ( не такі як на фото) звичайні короткі і навіть не могла подумати, що тут потрібно вік і шорти якось повʼязувати. Ноги в мене без целюліту ( бо вже бачила як тут про целюліт писали )
тема не о ваших шортах,а о тех,что на фото автора темы.
natali077• 07 июля 2023
Аж самій цікаво стало))) Авторе, мені можна носити, чи ні? На шорти не зважайте, домашні). Мені 44)
Не заздріть тьоті• 07 июля 2023
До тех пор, пока женщины хотят носить эти шорты. Каждый сам должен решать что и как ему\ей носить. И странно , что это вас беспокоит. Какое вам дело до того, что носит ваша подруга ?

графиняВишенка• 07 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А шорти ні?
Так сарафан тоже нельзя. Можно только если руки молодые или в тонусе. Некрасивые подмышки оскорбляют взгляд эстетов. А если ещё и яркий - то женщина в поиске ( уже было тут)
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
неуместна модель и фасон))
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляnatali077
вдома можна і без шорт, якщо всі згідні.
а в ваших домашніх можна навіть в ЦНАП))
Мрію про космос• 07 июля 2023
Та мені взагалі байдуже хто і що в скількі років носить, і сама ношу те, що вважаю за потрібне. Досить носити той совок, так можна, а так вже ні. То справа кожного, що і коли вдягати, хоч у 20, хоч в 70, не треба очі витріщати на інших, то і все.
Лагшмивара• 07 июля 2023
Ношу короткие шорты после 40 ка ))))
Пишу_граммотно!• 07 июля 2023
Носила бы,если бы была на 10 кг стройнее и не после родов,мне почти 38. Прошлым летом ходила,фигура была отличная.
Кондуктор маршрутки• 07 июля 2023
Мне 37 лет, рост 167, вес 53 кг свободно ношу любую одежду. Какая вам разница в чем ходит ваша знакомая и окружающие? Следите за собой
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А те що як фріка сприйматимуть?)
Хто? Живіть так, як зручно вам, а не якійсь тьотці.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Ото в вас комплекси…. Робіть ними щось..
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Цікаво, скількі вам років, що таргани з совка в голові?
Більшість живе так, як комфортно саме йому, і пофіг на те, чи подобається зовнішній вид оточуючим.
Там де я щас, отаких бабць кожна перша. І навряд чи вони невпевнені, за рулем авто 100+ тис))
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та сама кошка
І? Вам то яка справа до неї? Сумуєте за лавкою під під’їздом?