Україна понад усе!• 07 июля 2023
До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?
От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".
А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?
Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів:
421 (46.57%)
Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%)
Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%)
До 30
58 (6.42%)
До 35
56 (6.19%)
До 25
33 (3.65%)
До 40
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
так они полностью голые)
а что не так в шортах??? это обычная одежда. я под шорт еще и топ надеваю и отлично смотрится. в паранжу замотаться?? если фигура позволяет, то почему нет??
Речь о коротких шортах. На 70-летней женщине такие шорты смотрятся неуместно. Фигура может позволять, но состояние кожи ног может уже не позволять
marydgayne• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Речь в теме о женщине 39 лет... Автор считает ,что в 40 лет пора надеть паранжу. а зачем? если фигура и кожа позволяет одеваться так, как хочешь!
да и вообще.. какое кому дело до состояния чужой кожи на ногах??
Мне все равно в каком возрасте носят шорты. повторюсь.. лишь бы интимные места не вываливали в местах общего пользования))
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
Кому-то есть дело
Дівчина Бобула• 07 июля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Мені 48, ще маю варикоз . Сьогодні в нашому місті +35, мені начхати хто що думає, я в коротких шортах , бо мені жарко.
Я ще й з вагою 85 кг, 48 років. Коли хочу, вдягаю.просто шорти не прям короткі, бо мені такі подобаються
Дівчина Бобула• 07 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Такое обычно носит молодежь (до 35 лет, ну до 40 максимум). Мне кажется после 40 в жизни другие интересы и ценности, чтобы попой светить. Всему свое время. А если упустил молодость, ее все равно не вернуть.
Як буде 40 +, розкажете, добре?
Аристократка-тунеядка• 07 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Як буде 40 +, розкажете, добре?
Мне уже за 30...поэтому и пишу.
Дівчина Бобула• 07 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
а женщины 70+ голые на пляжах Европы уместны?
по теме - автор ,я думала ,что такая зашоренность осталась у наших бабушек и то не у всех... Моя бабушка одобрила бы мои шорты в мои 42 года)
И открою вам секрет - шорты еще носят потому ,что летом жарко)
Если из этих шорт не вываливаются интимные места, то носить их в городе может женщина в любом возрасте. главное - чтобы ей было комфортно. Тем более, что сейчас многие женщины следят за собой и отлично выглядят в коротких шортах даже в 40+ лет
Добавлю, подруга, та і багато інших жінок класно виглядають і в 50 + років.
Дівчина Бобула• 07 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мне уже за 30...поэтому и пишу.
Так я ж кажу, цікаво, що напишете, як буде за 40.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Моему сыну 10.
Когда-то я собралась ехать в супермаркет и стою во дворе в домашних коротких шортах.
Сын спрашивает: ты собралась так ехать?
-а что?
- надень что-то более закрытое.
Ребенку в 10 лет неприятно, что его мама может быть в неприличном виде на людях.
А мне здесь доказывают, что всем все равно)
Сын спрашивает: ты собралась так ехать?
-а что?
- надень что-то более закрытое.
Боже, ви вже і десятирічній дитині власних тарганів підселили…
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Простите, когда школьница носит короткую юбку и пенсионерка- это разное)
Чим?
Запароленое одеяло• 07 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Я ношу, мені 42. І довго ще планую носити
фігура бомба! Носіть якомога довше!!!!
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
’аморальная одежда’ это как у нас мама одноклассницы пришла 1 сентября с декольте до пупа,сиси на выкате,провожая доцю в 1 класс.
І? Це якось вам заважало? Чи цицькі в неї гарніли ніж в вас і просто заздрість 🤣
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я уже писала, что вы задолбетесь кому-то доказывать, что вы девственница в короткой юбке).
Но у каждого свой путь)
Ви напевно ніколи не зрозумієте, що вам ніхто і нічого доводити не збирається. Люди живуть власним життям, как як їм зручно. На ваші таргани їм глибоко плювати.
Аристократка-тунеядка• 07 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Не знаю как там будет....
Но думаю вряд-ли меня переклинит на голую задницу....
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Вам не кажется, что ему безразлично как выглядит чужой дядя 100 кг?
О, нарешті ви дійшли до суті. Йому байдуже, а вам чогось ні. Чи хто з вас збирався казати чужій дитині, що в неї мама прости господи? Ви чи через сина діяти збирались?
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
А якщо в 20 -100 кг,то шорти можно?
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляНу шо не так?
В зависимости от фигуры и модели, а на пляж можно всем. До 50 например
В 50 уже УсЕ?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Вы живёте в социуме. Вы не можете быть вне его.
И ваша жизнь не может касаться только вас. Как бы вам этого не хотелось.
Прикольно. В вас роздвоєння особистості? Чомусь вашій дитині не має бути ніякого діла до дядька в 100 кг, а в інших постах ви пишите абсолютно протилежне.
ПотеряласЯ Я...• 07 июля 2023
Мій зріст 168, вага 50 кг. Такі короткі тільки б не пляж носила,чи просто десь на відпочинку, в селі, але не в місто. Хоч я і струнка, та дуже до себе прискіплива, з‘явилась сітка на ногах (прям отам починається, де шорти закінчуються), плюс спорт закинула, то вже якось не те(
Знаю бакси• 07 июля 2023
Мне 40, и мне нравятся шорты где уже выглядывает нижнее полупопие даже на 20 летних,это вульгарно
Бочка порохУ• 07 июля 2023
Мені 38, коли жарко ношу короткі шорти, бо мені в них зручно. Яка вам різниця, хто в що одягнений?
Я також розумію, що молодше я вже ніколи не буду, фігура теж навряд чи буде краще, в паранджі ходити не збираюся.
І ви вдягайтеся, як вам хочеться, не дивіться ні на кого, все одно всім не вгодите))
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
Це вас робить розумнішими?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Нет. Это не возраст.
Это круг общения, в котором не принято ходить с голой попой. Вот и все)
🤣
Цікаво, як ви будете реагувати
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Нет. Но и короткие шорты в 70 лет неуместны
Хто сказав? Ще раз, я кожного дня бачу літніх жіночок в 75+ в дуууже коротких шортах. Їм зручно і подобається, то чому ж недоречно?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Им начхать не только на моё, а ещё на многих.
Но это не значит, что те, на кого начхали - свое мнение об этом не сделали)
- Вы знаете, Моня, когда вас нет, про вас тут такое говорят…
— Передайте им, шо когда меня НЕТ, они меня даже могут бить!
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не плутайте тепле з м´яким. Я не одягаюсь відверто, я одягаюсь стильно і відповідно на свій вік, і не молодюся істерично, чіпляючись за молодість, що йде. А транслювати сексуальність можете хоч в 90, але хто до цієї трансліції приєднається?) Хтось з спотвореним сприйняттям адекватності? Бо надоїло адекватне і захотілось фрікового чогось. Як от якийсь чоловік візьме в 40 років, одягнеться як репер. І наче всі будуть його слухати і дивитися, але сприймати як фріка, з якого можна посміятися.
Яка зашореність.
Є і в 60 репери, є рокери, і навіть дуже гармонійно виглядають.
І чихать вони хотіли на ваше «мненІє»