Слобожаночка• 07 июля 2023

Малюк крекче)

Доні п´ять місяців
Як тільки народилася і по сьогодні під час годування груддю буває крекче як старушка)
Також коли щось робить теж крекче, наприклад коли пробує повзти, або ж коли грезе іграшки. Педіатр нічого не говорить, просто каже що доня у нас крикотушка)
Це так прикольно, але я ніколи не чула щоб малюки так крекотали. Це норма взагалі?
А Я Самая Самая• 07 июля 2023

Не заздріть тьоті• 07 июля 2023
Я коли маленькою була теж кректала коли цікаво іграшку в руки давали)
Каяспер• 07 июля 2023
Вот вроде тема о малышах, должно быть мило.
А перекоробило от прочитанного.
И как люди умудряются так опахабить написанное
Любви вам!• 07 июля 2023
Ви зараз серйозно про’ніколи не чула щоб малюки так крекотали’? Так роблять майже всі діти
автор Слобожаночка • 07 июля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Серйозно)
Просто в оточенні мало ще мам з малюками
А де я тих діток маленьких бачила. Для мене взагалі це все нове і дивне)
Завтра не пью• 07 июля 2023
Думаю, що нормально. Просто їй так прикольно зараз. Виросте - перестане.
Часом чула, як діти крекчуть. Ваша така не єдина
Пусин Кукин• 07 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Серйозно)
Ви, що з іншої галактики. Ніколи дітей маленьких не бачили

ИзЮмрудная• 07 июля 2023
Мій малий видавав такі звуки:
’ага-ага-ага’ і так поки не покормиш, як в пологовому таке почула перший раз, то за лікаркою бігла: руки вскинув, очі вирячив і агакає чітко :)
’ґііі, ґііі, ґі’ - мокро, холодно, некомфортно, міняла памперси чи перевдягалки, якщо зригнув
’бу, бу’ - десь з 2 місяців, болить щось, коли були колікі, відповідну гримасу мав на лиці, якщо вдариться.
’Коі-коі’ - теж десь з двох місяців, думаю, що це було ’життя прикрасне’, посміхався, це казав лише в гарному настрої.
Ще казав ’ілля-ілля’, що то таке ми не розшифрували. Жартували, що то ’все пропало, життя жахіття’ :)
Оксана-004e• 07 июля 2023
Ответ дляКаяспер
А перекоробило от прочитанного.
Грезе, надо было уж грезе еграшки писать
Оксана-004e• 07 июля 2023
Хуже слова давно не слышала - крекче. Кроме вкусносися и годовасие
автор Слобожаночка • 07 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
А як це назвати по вашому?
автор Слобожаночка • 07 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
Ви не чули слово ’гризти’?
Оксана-004e• 07 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ви не чули слово ’гризти’?
Гризти чула, грезти нi
автор Слобожаночка • 07 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
Гризти чула, грезти нi
Ви вчитель? Вам якби носом ткнути? А по темі нічого.
Писала швидко. Якщо розбирати орфографію, то там багато помилок