Пенек Возмездия• 07 июля 2023
Є з ким потр@#ся, немає в кого закохатися
Чому постійно все навпаки тому, що ти хочеш? Я хочу одного, нормального, щоб для життя. Не потрібно мені ні вроди, ні супер досягнень у нього. Простий, звичайний чоловік для сім´ї. Ну, звісно що є ще деякі уточнення))) але ж. Нічого надзвичайного
А такі не зустрічаються. Зате є пачка з ким випити каву, гарно провести час. Одного можна ще й трішки $$$ взяти.
Сиджу оце реву, що школярка. Кохання хочу, сім´ї. А не оце все. І поревіти ні з ким. Сестра далеко. Подруга заміжня, не розуміє навіщо мені чоловік, якщо є той хто гроші дає.
Уточнення!!!!!! Не сплю я з ними.
Пенек Возмездия
• 07 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Ви прям як я.. не знаю чим зарадити. обіймаю
Це не ми одна одній в підтримку зараз коментарі написали?) Сусідні теми
Пенек Возмездия
• 07 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
А чого не спите? Капец просто, є з ким, то насолоджуйтесь.
Я так не можу. Дурне ж бо
Пенек Возмездия
• 07 июля 2023
Оце той, що гроші дає, вже місяць зве зустрітися. А я блін не можу. Я хочу кохати, а не трахатися
Пенек Возмездия
• 07 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Скільки вам років?
Мені зараз би ваш варіант
Не повірите. 37. Не юна наївна дівчинка
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Намалюйте в своїх думках портрет Вашого чоловіка. І вперед на сайти знайомств шукати і не зупинятись доки не знайдете кого шукаєте. Непотріба багато там. Як і в звичайному житті. Не гайте час. Якщо бачите що не те - ніяких компромісів - в сміття. І далі. Час швидкоплинний.
Пенек Возмездия
• 07 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Трахайтесь на здоровье.
А чи на здоров´я коли не отримуєш задоволення?
Пенек Возмездия
• 07 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ой, я його описувала прямо ото в блокноті. До дрібниць. Навіть зі схожим знайомилася. В душі звісно ’ ну все, мужик ти попав’. Зовні не подавала вигляду , що все, закохана. Виявився тріпло звичайне.
Була я на тих сайтах. І на побачення ходила.
Не можу 😥 Не знаю в кого як , а в мене за рік щось так нічого й не вийшло.
Фляшка на трьох• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Знайдіть собі те,що треба.Такий вік...
Невидимка Майя• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Не повірите. 37. Не юна наївна дівчинка
Прийняти ситуацію і чекати кохання. Секс просто так це для тварин
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Та ну рік. Це не про що. Вам теж необхідно здобути навички правильного спілкування і вибору партнера. Я шукала 6 років.
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Що означає - не можу? Вам ’шашечки или ехать’? Якщо є мета, мусити знайти, тож шукайте без ніяких скарг. 37 років - гарний вік для жінки. Доросла і свідома, і ще нестара. Є іноземці на 10- 20 років старші. Шукають українок для одруження. Вчить англійську, спілкуйтесь. Життя лише починається.
Люблю кетчуп• 07 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Скільки вам років?
Мені зараз би ваш варіант
Як з вами зв‘язатись?
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Повинен бути чоловік для життя з повагою до Вас і Ваших інтересів і готовий до відносин і родини, а це означає що небідний. Все інше- вже дрібниці. Починати відносини с сексу не раджу.
Sealover1213• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Ну так він Вам фізично не подобається чи в чому проблема? Ви чекаєте метеликів як у 18?