Пенек Возмездия• 07 июля 2023

Є з ким потр@#ся, немає в кого закохатися

Чому постійно все навпаки тому, що ти хочеш? Я хочу одного, нормального, щоб для життя. Не потрібно мені ні вроди, ні супер досягнень у нього. Простий, звичайний чоловік для сім´ї. Ну, звісно що є ще деякі уточнення))) але ж. Нічого надзвичайного
А такі не зустрічаються. Зате є пачка з ким випити каву, гарно провести час. Одного можна ще й трішки $$$ взяти.
Сиджу оце реву, що школярка. Кохання хочу, сім´ї. А не оце все. І поревіти ні з ким. Сестра далеко. Подруга заміжня, не розуміє навіщо мені чоловік, якщо є той хто гроші дає.

Уточнення!!!!!! Не сплю я з ними.
Мию вікна у мороз• 07 июля 2023
Ви прям як я.. не знаю чим зарадити. обіймаю
автор Пенек Возмездия • 07 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Це не ми одна одній в підтримку зараз коментарі написали?) Сусідні теми
Щепотка_совести• 07 июля 2023
Да вы ещё живёте...бывает и того нет.
Фляшка на трьох• 07 июля 2023
Трахайтесь на здоровье.
Алгонавт• 07 июля 2023
А чого не спите? Капец просто, є з ким, то насолоджуйтесь.
автор Пенек Возмездия • 07 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
Я так не можу. Дурне ж бо
Бодіпозітівна• 07 июля 2023
Скільки вам років?
Мені зараз би ваш варіант
автор Пенек Возмездия • 07 июля 2023
Оце той, що гроші дає, вже місяць зве зустрітися. А я блін не можу. Я хочу кохати, а не трахатися
автор Пенек Возмездия • 07 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Скільки вам років?
Мені зараз би ваш варіант
Не повірите. 37. Не юна наївна дівчинка
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Намалюйте в своїх думках портрет Вашого чоловіка. І вперед на сайти знайомств шукати і не зупинятись доки не знайдете кого шукаєте. Непотріба багато там. Як і в звичайному житті. Не гайте час. Якщо бачите що не те - ніяких компромісів - в сміття. І далі. Час швидкоплинний.
автор Пенек Возмездия • 07 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Трахайтесь на здоровье.
А чи на здоров´я коли не отримуєш задоволення?
автор Пенек Возмездия • 07 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ой, я його описувала прямо ото в блокноті. До дрібниць. Навіть зі схожим знайомилася. В душі звісно ’ ну все, мужик ти попав’. Зовні не подавала вигляду , що все, закохана. Виявився тріпло звичайне.
Була я на тих сайтах. І на побачення ходила.
Не можу 😥 Не знаю в кого як , а в мене за рік щось так нічого й не вийшло.
Фляшка на трьох• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Знайдіть собі те,що треба.Такий вік...
Невидимка Майя• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Не повірите. 37. Не юна наївна дівчинка
Прийняти ситуацію і чекати кохання. Секс просто так це для тварин
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Та ну рік. Це не про що. Вам теж необхідно здобути навички правильного спілкування і вибору партнера. Я шукала 6 років.
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Що означає - не можу? Вам ’шашечки или ехать’? Якщо є мета, мусити знайти, тож шукайте без ніяких скарг. 37 років - гарний вік для жінки. Доросла і свідома, і ще нестара. Є іноземці на 10- 20 років старші. Шукають українок для одруження. Вчить англійську, спілкуйтесь. Життя лише починається.
Люблю кетчуп• 07 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Скільки вам років?
Мені зараз би ваш варіант
Як з вами зв‘язатись?
Божа кульбабка• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Повинен бути чоловік для життя з повагою до Вас і Ваших інтересів і готовий до відносин і родини, а це означає що небідний. Все інше- вже дрібниці. Починати відносини с сексу не раджу.
Sealover1213• 07 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Ну так він Вам фізично не подобається чи в чому проблема? Ви чекаєте метеликів як у 18?
120-120-120 (не худею)• 07 июля 2023
Значить ви таких притягуєте автор....
Масіус• 07 июля 2023
У мене є знайомий хороший чоловік ,разом працюємо ,проте він розведений і живе з сином,йому 40 я гадаю
Говорилка• 08 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Трахайтесь на здоровье.
Во-во, а семья приложится. Природа обязательно поможет )
Говорилка• 08 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Потрахаетесь - влюбитесь. Секс сближает, говаривал поручик Ржевский
Говорилка• 08 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Поищите лизуна среди желающих близости ))
Говорилка• 08 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Это да. Секс - низко, грязно и презренно. Бога любить нужно - Он всех любит.