Усатая полосатая• 07 июля 2023
Ттг 2.91 беременность 8 недель.
Кто пил эутирокс при беременности ? Подскажите, пожалуйста!
До беременности ттг был 2.83 многовато сказали. Начала пить еутирокс 25. Забеременела в том же месяце. Повысила до 50 и пила все 8 недель так. Утром дура перед анализом не выпила еутирокс 1 и единственный раз . !! Результат 2.91 !!!!
Вот что теперь делать? Пересдать анализ? Повысить дозу ? Плохо ли это для малыша.
Сдала ещё общий анализ все в норме. Только гемоглобин 145 при норме 140.
Эскиз бесконечности• 07 июля 2023
Зачнем вы тот эутирокс вообще пили? Отменить все и контроль через месяц
На_оба_рот• 07 июля 2023
Можно анализ пересдать. А увеличивать ли дозу вы должны обсудить со своим эндокринологом. И да, для плода это опасно, когда недостаток тироксина есть во время беременности. Это повышает риски выкидыша. И негативно влияет на мозг плода.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Дякую . Переживаю
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так треба ж ттг 2.5 нижче...а в мене зависокий (
На_оба_рот• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую . Переживаю
Не надо переживать. Сдайте анализ ещё раз и сходите с ним к эндокринологу.
Эскиз бесконечности• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Тікайте ви від того лікаря, сходіть до нормального ендркринолога, який не в поліклініці сидить а у стаціонарі. А краще в інститут ендокринології на вишгородській, якщо ви у Києві.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую . Але я так далеко. Ви думаєте ,що він лишніх мені ?
Голодаю• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
В беременность не знаю, может другие нормы. А вообще норма до 4. Мне в 3 не назначали тироксин
Эскиз бесконечности• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
У вас коли небудь були проблеми по щитовидній залозі? Ви раніше гормони приймали?
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ні. В плануванні. З´явилися. На УЗД були зміни.
Эскиз бесконечности• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Які зміни, АТПО збільшене, так воно в багатьох. Скільки ви планували вагітність? Як довго не виходило завагітніти? Відміняйте ваші таблетки і йдіть до нормального ендокринолога, бо ваш акушер гінеколог такого вам наробить, що після родів розгрібатимете ще довго.
Замурмишка• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
он у вас не 15 и не 20.
Он немного повышен.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Атпо при плануванні було 48 при нормі 30.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Завагітніла з 4 циклу .
КараПузовна• 07 июля 2023
Через пропуск однієї таблетки нічого не буде в результаті аналізу.
А ви здаєте т4 вільний?
Ттг не впливає на дитинку,впливає т4вільний
А ви здаєте т4 вільний?
Эскиз бесконечности• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Вам взагалі не потрібно було починати пити ці таблетки. У вас нормальне ТТГ , а АТПО не є привідом для прийняття гормонів. Так що шукайте ендокринолога і просто здавайте ТТГ для контролю.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
А ви здаєте т4 вільний?
Т4 вільний був у нормі і до вагітності.. певно перездам весь комплекс.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Єх.. вже в край заплуталась.
КараПузовна• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Я завагітніла без щитовидки(була операція,повністю видалилаи),в мене був ттг найбільший 7.3,і постійно скаче,то більше,то менше.Я теж дуже кіпішна,начиталася всього в інеті,прилетіла до лікарки.Ттг впливає на вас особисто,т4 на дитинку.
Я вже знаю про щитовидку і всі нюанси досить багато після своєї історії.Не накручуйте себе,все буде добре.Еутирокс чи л тироксин приписує лиш ендокринолог.Якщо вам приписав гінеколог,тікайте від нього.
Надежда наш компас• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Можете порадити нормального ендокринолога? Мені всі теж кажуть, що ТТГ 2.9 забагато для вагітності, Т4 в нормі. Але це тупо пити гормон при нормі ТТГ.
Ольга -1b60• 07 июля 2023
Так перед сдачей на ТТГ, эутирокс в этот день и не нужно принимать, я когда прихожу на очередную сдачу, меня всегда спрашивают, не приняла ли я утром эутирокс, один раз забыла, и приняла, пошла сдавать, меня спросили, приняла ли я с утра таблетку, сказала - да, они тогда на следующий день перенесли.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляОльга -1b60
Ну вот . Скорее мне нужно увеличить дозу. Я до понедельника незнаю вот что делать (
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Мені приписав ендокринолог за направленням від гінеколога.
КараПузовна• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Нічого жахливого в тому гормоні немає.Ви не наберете вагу,вуса не виростуть.В мене в сусідки дочка п’є(10років,бо недостача).Ваш ттг може зростати на фоні вагітності,тому ендокринолог виписав.В мене перед вагітністю був 0.2,а як дізналась,що вагітна,то був майже 5.
Чим вищий буде ттг тим більшу дозу гормону будете пити.
Ольга -1b60• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Для беременных, совсем другие показатели ТТГ, это логично, что при беременности он повышается, не надо вам ничего увеличивать. У меня подружка забеременела при ТТГ 6, и всё нормально, и выносила, и родила. Хотя гинеколог пугала, а эндокринолог сказал, ничего не нужно принимать, один из лучших эндокринологов в городе.
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляОльга -1b60
Дякую. Дуже обнадійливий коментар
КараПузовна• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Цей гормон різко не можна кидати пити,треба поступово зменшувати дозу
Ольга -1b60• 07 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую. Дуже обнадійливий коментар
Лёгкой вам беременности,💐
Усатая полосатая
• 07 июля 2023
Ответ дляОльга -1b60
Лёгкой вам беременности,💐
Дякую . І вам. Всього найкращого.
Эскиз бесконечности• 07 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Мені всі ендокринолога подобаються на вул.Вишгородській в інституті ендокринології у Києві. Вам не потрібно приймати гормони при ТТГ 2.9 .