Шмоточницаца• 07 июля 2023
Де можна купити зараз спорт костюм
Гарної якості , теплий
Брала минулого році пума, брррр, не сподобався, проносила всю зиму з резерву , але також якість поганенька, але краще ніж пума.
Може турецький якийсь.
Потрібно на роботу на кожен день.
Бо в нас згоріла котельня що на опалювала, ніхто її не лагодить, тож навряд чи тепло буде...
Може турецький якийсь.
Потрібно на роботу на кожен день.
Брехушечка• 07 июля 2023
Є суперової якості і актуальної моделі два прольоти. Ношу такі самі декілька років, навіть сплю в них, коли холодно і вони як нові. І тканина класна, дуже щільна і тримає форму. Але тільки штани є в двох кольорах, без верху. Бренд ASOS. Кращої якості не бачила.
Мир Мир Мир!• 07 июля 2023
Ответ дляparele
Кабанчи. Украинский бренд. Очень хорошее качество, теплый.
Люблю їх футболки)
ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2023
Гляньте prianichek в інсті або на сайті
Собі вже двічі брала трикотаж і спорт костюми
А минулого тижня мамі по знижці замовила за 1100 такий самий костюм як собі брала За 2000 навесні.
Якість прекрасна: не парить, не катишиться. Не розтягується.
Шукаю стакан• 07 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ціна?
Брехушечка• 07 июля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ціна?
Тут не можна писати. Вони в розмірі XS, але фасону оверсайз і величенькі. До М напевно підійдуть, в залежності, яку посадку полюбляєте. Якщо вам підходить розмір, то можу написати в особисті.
Шукаю стакан• 07 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
В мене Л