Шмоточницаца• 07 июля 2023

Де можна купити зараз спорт костюм

Гарної якості , теплий
Брала минулого році пума, брррр, не сподобався, проносила всю зиму з резерву , але також якість поганенька, але краще ніж пума.
Може турецький якийсь.
Потрібно на роботу на кожен день.
Бо в нас згоріла котельня що на опалювала, ніхто її не лагодить, тож навряд чи тепло буде...
parele• 07 июля 2023
Кабанчи. Украинский бренд. Очень хорошее качество, теплый.
Брехушечка• 07 июля 2023
Є суперової якості і актуальної моделі два прольоти. Ношу такі самі декілька років, навіть сплю в них, коли холодно і вони як нові. І тканина класна, дуже щільна і тримає форму. Але тільки штани є в двох кольорах, без верху. Бренд ASOS. Кращої якості не бачила.
Мир Мир Мир!• 07 июля 2023
Ответ дляparele
Люблю їх футболки)
ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2023
Гляньте prianichek в інсті або на сайті
Собі вже двічі брала трикотаж і спорт костюми
А минулого тижня мамі по знижці замовила за 1100 такий самий костюм як собі брала За 2000 навесні.
Якість прекрасна: не парить, не катишиться. Не розтягується.
Шукаю стакан• 07 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ціна?
Брехушечка• 07 июля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ціна?
Тут не можна писати. Вони в розмірі XS, але фасону оверсайз і величенькі. До М напевно підійдуть, в залежності, яку посадку полюбляєте. Якщо вам підходить розмір, то можу написати в особисті.
Шукаю стакан• 07 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
В мене Л