Olenka_y• 07 июля 2023

Мами новонароджених. вам питання

ДІвчата, що встигаєте зробити для себе в перші місяці після пологів? як доглядаєте за собою? чи маєте час вибратись на йогу чи пілатес? а на зустріч з подругою?
ПробілНеПрацює• 07 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Конечно) тем более, такие маленькие много спят
Не всі і є нюанси. Перші місяці наш син сам спав тільки вночі, вдень- тільки з кимось інакше крик. І ти наче і не особливо напружуєшся, бо лежиш, але в той самий час ні до туалету, ні поїсти, ні чаю випити, ні прибрати, ніфіга не можеш. Потім стали використовувати слінг і справи пішли на лад, але знову ж, зі слінгом не всі справи можна спокійно зробити.
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
А укачивающий центр пробовали? Для меня это супер вещь была, с первым такого у нас ещё не было, потому было сложнее.
Mariya 29• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
але в такому випадку ж можна знайти 15 хв відлучитись у душ, хіба ні?9((
Простите что влажу в ваш ответ,но вы знаете. Дети разные бывают особенно первые 3 мес. с некоторыми даже в душ никак ((
Но и конечно организация дел много даёт,расставить приоритеты.
Mariya 29• 07 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Поверьте не все маленькие спят!))
ПробілНеПрацює• 07 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Так, придбали одразу його, але там стало цікаво вже після двох з половиною місяців. А до того, певно, ще і живіт турбував, що постійно горнувся до теплих людей.
Царівна• 10 июля 2023
Перший місяць взагалі погано пам´ятаю. Я - після кесарського, чоловік - в ЗСУ (на пологах не був, потім відпустили тільки на 1.5 тижні до нас), мама практично жила у мене, допомагала.

Звісно, коли чоловік поруч, то все набагато легше, навіть якщо він працює і бачиш його ввечері та у вихідні. Мама це добре, але вона вже у віці, і незважаючи на велику підтримку, від її порад також трохи втомлююсь. Зараз вже сама потроху справляюсь, хоч і важко 24/7 з малям. До мами звертаюсь тільки, коли треба до лікаря чи ще кудись у справах.