ДІвчата, що встигаєте зробити для себе в перші місяці після пологів? як доглядаєте за собою? чи маєте час вибратись на йогу чи пілатес? а на зустріч з подругою?
Ответ дляКудрі кручу сама
В первые 2 мес ничего,даже есть некогда было, спала как только видела подушку. Вот через 2 мес смогла на стрижку сходить. Но,я без помошников. Если у вас есть кому катать коляску,то можно и на йогу и к подружкам.
я на годинку вибираюсь на йогу біля дому. татко катає візок біля дому... але мені мало...
Поумничка• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ви така умнічка! а в чому секрет зараз?? менше заморочуєтесь? чи просто відсутність гв?
Напевно, відсутність ГВ. Ще до пологів вирішила, що цим поступлюся... Зціджувала до 2 місяців. Спочатку як мінімум половину годувань були на зцідженому... Потім замахалась, бо і вночі треба кілька разів зцідити, вдень діти вимагали все більше уваги... Тому я свідомо закрила це питання, полегшила собі життя, бо з трьома це просто нереально...
Ну і відправила бабусь додому! Це було наймудріше рішення! Чоловік одразу включився, допомагає чим може. Бабусі все хотіли на ручках носити, приділяти максимум уваги.. тут в мене інакша історія) так, доводиться носити, але точно не так, як носила колись старшу! Спокійніше ставлюся до збою режиму, до плачів... Якось так, от вже і 4 місяці протягнула)
Чоловік мій золотий! То він з однієї лишитися боявся, а з трьома без проблем і гуляти ходить, і маму з хати випускає🥰
Поумничка• 07 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
вы молодец. У моей подруги тройня (13 лет мальчики), самое страшное для нее - готовить еду, однажды я была свидетелем в каких объемах она готовит)))
З бісиками• 07 июля 2023
Я настолько хотела второго ребенка.Фанатично. Близняшки. Успевала все. окна намывала)) Гуляла, продумывала интерьер. Ухаживала за собой. Подустала года в полтора. Удивляюсь сама себе, так как помню свое зомби-пати с первым ребенком. Думаю, что просто настолько была воодушевлена и позитивно повлияли гормоны. Но все люди разные
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Меня йога вообще не интересует,я ходила на тайбо и функциональные тренировки высокой интенсивности. Все что рядом со мной это на 5-6 часов вечера,а муж может пойти покатать коляску с 7, никак не получается. На йогу даже лень идти куда-то.
Вся така шо куди там• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
огоооо! кричав дуже багато ночі саме і а до 9 міс? насправді, в такому випадку варто замислитись про похід до педіатра, який добре розуміється на тому, як допомогти з налагодженням графіку для дитини. Є поняття ’фіолетовий плач’, але він минає близько 4 місяців.... якщо далі такий трабл - то вже треба вирішувати прицільно , хіба ні? (( але щиро вам співпереживаю з тим
Ну я була у педіатра кожні 2 тижні з народження. Сіпалися очі і пальці від втоми. Але причина це ніжний животик. Таке травлення і путанина ночі та дня. Потім хвороби складні та ацетон з пів року. Паралельно була трьохрічного віку дитина, яка сильний алергік і мала надскладні обструктивні бронхіти. І при цьому всьому 2 провулки вдень з дітьми я ще витримувала. Були поруч подруги які підтримували, якось витримала. Я видихнула коли сину було 4 роки. Зараз маю час на себе та спілкування з подругами.
Ответ дляПоумничка
ваша історія прям надихає! а от з ’менше носити’ це, звісно, ще те завдання навтіь з ОДНІЄЮ дитиною! а що ж робити, коли плачуть всі троє одночасно?? як ви з тим справляєтесь?
Ответ дляЗ бісиками
ого, оце у вас енергії!!!
Ответ дляВся така шо куди там
Оце то так... Ви героїня, правда. І взагалі, я пишаюсь жінками, які в такому режимі витримують стільки років і не з.їжджають з глузду. Я прочитала вашу історію і аж заклякла. Дай бог здоров.я вам і вашій малечі! І всім іншим малятам українським, звісно)
З бісиками• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ого, оце у вас енергії!!!
Я дохляк. Но тогда я так настроилась. На позитив, на радость. Муж не хотел второго, я безумно хотела. А тут такое чудо в квадрате). Моему счастью не было предела. Сейчас муж очень рад, что они есть и утром будят его с 7 утра с криком папа, просыпайся
Барабан для дорослих• 07 июля 2023
Автор, насчёт ухода за собой - да, времени валом, пока ребенок спит. С подругой можно встречаться на улице пока вы катите коляску и ребенок либо окружающим миром любуется, либо спит. Ребенок до года ваших взрослых разговоров не понимает - можете говорить о чём угодно, хоть о сексе - лишь бы шёпотом
Но по поводу йоги или пилатеса - вам нужно спросить у врача-гинеколога либо у хирурга, можно ли вам. Если врач даст добро - то вперёд!
Мне врач говорила, что не у всех после родов мышцы сразу пришли в нормальное состояние, у некоторых разболтаны. Вот если быть спортсменкой на мировом уровне, то там и тренеры хорошие, и врачи, и можно заниматься спортом хоть через 2 недели после родов, если мышцы в нормальном состоянии (это должен увидеть врач). Моя врач говорила, что среди обычных украинских женщин очень много грыж (пупочных) вылезает если женщина начала заниматься силовым спортом менее чем через полгода после родов. Она мне посоветовала упражнение ’лечь на живот, колени подогнуть, на живот ребенка положить и качать его прессом и поворотами торса, пока не уснёт’. Перед этим сделать другое упражнение - лечь, подтянуть к себе носки несколько раз с расслаблением, несколько подходов сделать с кручением ступнями, потом соединить выпрямленные ноги и положить малыша на стык голеней и стопы и тоже качать.
Это было сказано лично мне. Подойдёт ли такое вам - я не знаю, пусть врач скажет.
ДА да да• 07 июля 2023
Нам пару недель, спим да кушаем) подружки ко мне приезжали. В воскресенье идем семьями в ресторан. С мужем и детьми регулярно выезжаем где-нить время провести или хотя бы шашлык всем вместе во дворе сделать. В порядок себя привожу: маски, укладки… всё как всегда. Старшие дети тоже оч спокойные были.
Поумничка• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Зараз вже значно рідше плачуть одночасно: коліки, на щастя, ми пережили) як не могла розрулити, тоді просто голосніше вмикала музику
зараз всі по колу: хто в ліжечку на іграшки, кого на підлогу на живіт, кого на ліжко на коврику розвивальний, шезлонг, автокрісло, Попелюшку вмикаю навіть) от так по колу і тусуємося.. так, бувають дуже важкі дні, не раз і плакала від того, що не можу розрулити, але в основному так і день проходить: у постійному тонусі...
Вся така шо куди там• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Дякую! Зато я вже як сталь 😆 аж страшно інколи.
І всі бажання у нас мам, на жаль, залежать від дітей - їх характеру, настрою і поведінки. Завжди собі говорила - далі буде легше і поступово в кожному віці бачила якісь плюси.
Можливо вам просто не вистачає такої ж мами з якою можна поділитися своїми проблемами і емоціями. Щоб хтось підтримав, підбадьорив та дав пораду. Посміятися вдосталь поруч. Я в декреті набула собі гарних і щирих подруг. Можливо тому трохи легше разом проходити деякі етапи, навіть складні.
Ответ дляБарабан для дорослих
дякую! я ходла до хірурга і дізнавалась, чи можна займатись, бо був діастаз. дозволив. Вправи з качанням малій не заходять. плаче(( але будь-яка активність це круто!! ну на рахунок ’валом часу’ тут я скажу про себе, що ні, бо іноді в тебе вибір -в душ чи попрасувати собі одяг, поїсти чи в туалет, мгм)
Ответ дляДА да да
та це ж просто мріяяяя! в мене нема таких сімей з дітьми,щоб з нами разом проводили час... на жаль
Ответ дляПоумничка
я. просто. не можу. собі. уявити. Чесно!!! ви мій кумир
Поумничка• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Я й сама часом сама собі не вірю)
От мама до нас приїде, бо чоловік у відрядження їде на 4 дні.. то я вже думаю, як мені цих помічників пережити😆
Ми з малими от і за кордон збираємося, трохи відпочинемо, змінимо обстановку
і гості до нас приходять, фільми дивимося часто ввечері всі разом.. словом, не все так складно і страшно: треба лиш знайти свій ’дзен’ і триматися цієї хвилі
Приму в дар• 07 июля 2023
Маникюр, педикюр, парикмахер, брови - записываюсь на субботу или воскресенье.
У мужа выходной, мастера принимают недалеко от дома, так что 2-3 часа между кормлениями мне хватает.
Если нужно куда-то в будний день и надолго, то моя мама может остаться с ребенком и покормить смесью. За 2 месяца такое было 2 раза, мне к врачу нужно было.
С подругами встречаемся или на детских площадках (с теми у которых есть дети) или они приходят в гости на кофе.
Это с первым ребенком было сложно, а с третьим как-то времени достаточно на все))
Барабан для дорослих• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
То вы, наверное, ещё не научились качать
Поел ребенок из вашей груди, уже наелся - можно положить в отдельную постель сразу, а можно положить его спинкой себе на животик. Раз легонько качнулись через 10 минут, 2 - ещё через 5 минут, 3- через 2 минуты; главное - это всё делать плавно, чтобы ребенок не испугался. Потом ребенка в кровать детскую переложили. Если повторять чаще и со временем сокращать интервал - то ребенок привыкнет в вашим упражнениям
Некоторые даже делают пресс лёжа, поднимая на прямых ногах ребёнка - но я для такого уровня не доросла, да и у меня ребенок боялся.
А когда ребенку будет полгода и он будет согласен чтобы вы его положили и покачали в ногах - то он будет не против если вы туда ещё и положите детские пазлы или детскую музыкальную игрушку, чтобы он мог на них сам переползти и поиграть, когда ему надоест качаться
Правда, мама не будет спать при этом - ну то уж такое дело
dahashutka19• 07 июля 2023
Мила голову, фарбувалась, спала 🤣 Дивний набір .. Кудись піти сама могла з другого місяця дитини. Чоловік за нею доглядав . Але донька була на штучному годуванні.
Ответ дляБарабан для дорослих
дуже цікава методика, спробую )) дякую вам))) прес із підйомами дитини на прямих ногах - ооо , це суперлевел))) я і без дитини ще не можу підняти))
Ответ дляПоумничка
Я й сама часом сама собі не вірю)
а за кордон - то взагалі не уявляю, як навіть з однією дитиною (моя кричить дуже сильно й доволі часто)....
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
У вас будет время только на это - годування и пидмывання или у вас будет няня,третьего не дано. Вы не сможете спокойно мыть голову если ребёнок криком разрывается,а он может проснуться внезапно и через 5-10-15 мин после того как уснул.
Может, но это редкость. А ещё он может в центре сидеть или просто тихо лежать. Не пугайте автора, обычно на все хватает времени)
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Редкость это то что вы описали)))
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Редкость это то что вы описали)))
Да ну прям) значит вокруг меня все 20 (приблизительно) детей редкость🤭
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ага,все сидели тихонько в манеже до совершеннолетия
ПробілНеПрацює• 07 июля 2023
Доглядові процедури вдома, прогулянки з собакою для мене були віддушиною, бо взяла каву і вперед, іноді зустрічалася з дівчатами. Але в нас шв та мій чоловік дуже включений у виховання. Тож спокійно залишається з малим і розуміє, що це непросто і відпочинок з переключенням мозку потрібен. Плюс два рази на тиждень няня.
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
В манеже нет, а вот в центре многие с удовольствием сидели/лежали, качались, слушали песенки и погремухами играли)