Смячиком• 07 июля 2023
Раньше когда дети были мелкие,тусили с мамками,сейчас выросли,мы переехали в другой город и та же проблема
Угги в горошек• 07 июля 2023
В мене та ж сама фігня. Переїхали в Київ ще 5ть років тому, а на каву сходити немає з ким
Намазюкана нішою• 07 июля 2023
Есть старые друзья в разных странах, больше на связи, чем раньше. Знакомые по учёбе появляются
Вчителька з мікрорайону• 07 июля 2023
Остались со школы, университета, с прежней работы, новой работы, с детской площадки....
Розбещена цяточка• 07 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Где вы находили?
Шкільна подружка, але така дружба особиста, тільки по телефону
Ми так звикли
Кишмишная Мая• 07 июля 2023
Мені 40 і якось так не вистачає спілкування, всі друзі якось рлзбіглись. Тільки чоловік найближчий🤷🏼♀️
Дую на вітер• 07 июля 2023
Виїхали з окупації трохи менше року тому в інше місто, щей працюємо з чоловіком вдома. Донька підліток теж вдома. Важко з таким ритмом з кимось знайомитись
Moon shine• 07 июля 2023
Ответ дляУгги в горошек
А вам скільки? Можемо піти))) я киянка)
Moon shine• 07 июля 2023
Ответ дляУгги в горошек
Мені за 40)
спальное место• 07 июля 2023
Так само.. Але я ж також розумію, що дружити так щоби мені навіть через день телефонували і по півгодини розповідали, якісь буденні справи, чи зненацька заходили на чай, то не моє. Мені б вистачило спілкування раз на пару тижнів (кудись разом сходити). Але це ж важко. Знайти людей з таким самим ритмом спілкування і щоби ці рітми ще й співпали. Ну і на чомусь же ми були б повинні ’зійтися’ спочатку...
Ластовиння• 07 июля 2023
Найти друзей можно где угодно. Но у меня их нет и по сути никогда не было
Угги в горошек• 08 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Мені за 40)
І мені 41 ось буде... і шо? Всеодно немає з ким на каву сходити
Угги в горошек• 08 июля 2023
Ответ дляMoon shine
А вам скільки? Можемо піти))) я киянка)
Так пішли )
Угги в горошек• 08 июля 2023
Ответ дляMoon shine
А вам скільки? Можемо піти))) я киянка)
Я в будні можу, бо віхідні то сімейні )
Moon shine• 08 июля 2023
Ответ дляУгги в горошек
То вам чоловік треба? Я жінка))можемо сходити..а раптом потоваришуємо)
Moon shine• 08 июля 2023
Ответ дляУгги в горошек
Я в будні можу, бо віхідні то сімейні )
Вбудні після роботи. Район Печерська чи Лук´янівки
ВишніВишні• 08 июля 2023
А у мене друзі - це сусіди по вулиці, живемо у селі, спілкуємося у процесі життя, на каву забігаємо, бо поруч проходили, за допомогою бігаємо одне до одного, на свята, по вулиці походимо
Взагалі вийшли по вулиці прогулятися і обов´язково з кимось пересічешся, щось обговориш
В один прекрасний момент зрозуміла, що всі ці люди і є мої друзі, вони знають багато про моє життя, а я про їхнє, деякі моменти ми проживаємо разом, не вагаючись біжимо допомогати їм, а вони нам, якщо щось сталося, вітаємо одне одного зі святами, буває сваримося, не без цього, але ось воно життя тут і зараз без прикрас
Зрозуміла, що гарний сусід краще далекого родича, з того часу намагаюся підтримувати з сусідами максимально якісний контакт
Хто вони є? - діди та баби переважно, їхні діти, які приїздять по вихідних, дачники, кілька людей середнього віку, які проживають постійно, але маємо, що маємо, з ними і спілкуємося, своєю молодістю розігріваємо місцеву атмосферу точно
Moon shine• 08 июля 2023
Ответ дляAbrado
О! Я на Печерську живу ) тут немає улюблених кав´ярень ) але можна взяти каву і прогулятись
А я працюю.біля метро
ЛеньГуглить_правда• 08 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Где вы находили?
По интересам, смотря чем интересуетесь
Потринділиця
• 08 июля 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
По интересам, смотря чем интересуетесь
Едой
ЛеньГуглить_правда• 09 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Едой
Тогда это форумы, чаты где люди делятся рецептами , фестивали, выставки.. Вы кушать или готовить любите? Это ведь тоже искусство. Может блог завести, потянутся люди, которым тоже это интересно.