Галябалована• 08 июля 2023

Хто навчається чи закінчив хіміко-технологічний (хімтех), зайдіть, будь ласка.

Розглядаємо осв. програму хім.техн. харчових добавок і космет. засобів.

Але задумалась над здоров"ям дитини. Алергії?
Т.б. при навчанні досліди/хімічні реакції будуть (думаю, що все в межах норми), але от працюючи вже потім на виробництві, робота хіміка-технолога - це безпосерденьо знаходитись у виробничому цеху, де віддушки, домішки, реакції і від того можна заробити алергію? Запах самого цеху вже пропитаний((
І для цього треба вчитись 5,5років?
Чи в чому суть роботи цієї професії?
Дайте подуться• 08 июля 2023
Алергія це самий мінімум, що можна отримати. Говорю, як хімік по освіті.

автор Галябалована • 08 июля 2023
Ответ дляДайте подуться

А що ще?
Дайте подуться• 08 июля 2023
Ответ дляГалябалована

А що ще?
А ви думаєте, що хімія це безпечно навіть при замкнутому виробництві?
Ні, там свої виробничі хвороби є.
автор Галябалована • 08 июля 2023
Ответ дляДайте подуться
Ні, там свої виробничі хвороби є.
дякую
Криниця щастя• 08 июля 2023
Я хімік-технолог. Робота технолога в половині випадків не потребує безпосереднього перебування на виробництві.
Криниця щастя• 08 июля 2023
Якщо дитину це приваблює, то хай йде. Харчова промисловість завжди матиме попит.
Медсестричка• 08 июля 2023
Син зараз навчається,саме на цій спеціальності.
Працює рік на виробництві косм.засобів.
Крім того,що приходить(умовно) весь в губній помаді,більше нічого.
Але робочих халатів вже безліч викинуто,бо прання кожен день,весь халат в пудрі,домішках,ферментах/фарбах,до кінця не виходять ті плями.Раз на місяць-півтора,черговий халат іде в смітник.
Але платять добре,тому працює.
Навчання було дистанційне,тому була можливість працювати.
З вересня 3й курс,мають вийти на офлайн.Не знаю,як буде суміщати,але роботу кидати не хоче.
автор Галябалована • 08 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
приваблює, але в мене страх за її здоров’я, коли дівчата пишуть, що в магазинах просто розставляючи порошки/мила і таке інше заробляють алергію, то тепер задумалась чи вартує йти вчитись скільки, щоб в перший рік роботи отримати вже захворювання(
автор Галябалована • 08 июля 2023
Ответ дляМедсестричка
Працює рік на виробництві косм.засобів.
Але платять добре,тому працює.
т.б. він безпосереркьо задіяний в процесі розробки якогось засобу, вірно? А випари компонентів є, чи це якийсь закритий процес?

Яка з/п, якщо не секрет?

автор Галябалована • 08 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ви працюєте по професії, що входить у Ваші обов’язки?
Ваші одногрупники/знайомі?
Гуру троллинга• 08 июля 2023
Ответ дляГалябалована
мені здається, що треба дати вступити туди куди хоче, бо інакше може бути нещасливою, а там хто зна як життя повернеться і де буде працювати
Украиночка• 08 июля 2023
У меня подруги учились на технологическом, к 3-4 курсу половина группы поняла, что никогда не будут химиками или технологами именно по причине аллергий.
inna5577• 08 июля 2023
Ответ дляГалябалована

А що ще?
Онко
Дрібка щастя• 08 июля 2023
Ответ дляМедсестричка
Працює рік на виробництві косм.засобів.
Але платять добре,тому працює.
Він працює просто як робітник?
А я нівроку• 08 июля 2023
Я в кабинете сижу в заводоуправлении. Чего обязательно работать в цехе?
ФрекенБок• 08 июля 2023
В лабах працюють витяжки
Медсестричка• 08 июля 2023
Ответ дляГалябалована

Яка з/п, якщо не секрет?
Працює з 9:00 до 17:00 в будні.
З/п 17 000 грн
Варить креми,скраби, шампуні.
Іноді на вихідні бере додому підробіток: наклеювати самокліючі плівки на пробники(маленькі квадратики з якимось пробником).
За 1000 шт наклеок платять 1500 грн.
Якось рахував-щоб наклеїти ці наліпки(з 2х сторін на квадратик-пробник) ,знадобилося біля 8 годин.
Клеїти треба акуратно,рівно,а не як попало.