Перша на селі• 08 июля 2023
Кто отправлял чемодан с вещами Укрпочтой??
Быстро дошло? Есть ли смысл?
Интересует доставка по Украине.
тянитолкайка• 08 июля 2023
Не советую. Категорически.
Работала на конвейре на Укрпочте, выгружала чемоданы с вещами, чемоданы были убитые.
Зубная фея• 08 июля 2023
Сейчас долго едут посылки укр. Почтой, лучше meest, деливери или новая почта
ХтоЯкщоНеЯ• 08 июля 2023
Подивіться Делівері.
Укрпоштою довго і нема гарантії,що не ’загублять’
Я пару разів вже шукала посилку .
Раз знайшла (через 3 міс),а другий -так і ’ушла’ з кінцями.
Та,що загубилась-замовляла картину у художника,мені її місяць писали,дуже чекала.
Когось зараз радує моя картина.
Упакована була добре,в пінопласт,розмір невеликий.Виглядала ззовні як коробка.Але опис був-картина.
Когось зацікавив опис, глянули -сподобалась,видимо....
Я пару разів вже шукала посилку .
Когось зараз радує моя картина.
жінка незаміжня• 08 июля 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Подивіться Делівері.
Я пару разів вже шукала посилку .
Когось зараз радує моя картина.
Я пару разів вже шукала посилку .
Когось зараз радує моя картина.
Якось компенсували?
КликОЛЬКА• 08 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
НП дорого для нас, три чемодана
ваша вчерашняя тема?
В поштомат 50 грн у НП.
вкрации• 08 июля 2023
Чемоданы не отправляла, но до полномасштабки мы много путешествовали по Украине, и всегда отправляла вещи укрпочтой. Просто складывала в пакет атб и скотчем обматывала, сверху ещё один пакет атб и ручки завязывала. У них есть 2 доставки, обычная и экспресс. Экспресс в среднем идёт 3 дня. Прошлой осенью, когда переезжали, то отправляла вещи коробкой. Тоже 3 дня экспресс посылка шла. Думаю, если чемодан, то надо снять ножки и обмотать пленкой
Коко На Страже• 08 июля 2023
50% що доїдуть до місця призначення взагалі
1% що доїдуть не розбитими
По часу - як повезе
А автобусом передати??
1% що доїдуть не розбитими
По часу - як повезе
А автобусом передати??
ХтоЯкщоНеЯ• 08 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Якось компенсували?
Ні.
Я стомилась шукати,писати,ходити.
Щоб отримати відшкодування в 200 грн,треба було б ще ходити/писати/чекати.Підозрюю,що немало.
Моя посилка зникла десь на сортувальному пункті,по відстеженню,вона туди-сюди,на той сортувальний пункт їздила тиждень.
Вже тоді я стала писати в підтримку і на гарячу лінію.На що мені відповідали,що вона в дорозі або лежить на сортувальному,чекає відправлення,а система,типа,випадково показує,що посилка туди-сюди катається.
Казали чекати, ось-ось виїде з сортувального до відділення.
Але так і не виїхала.
В результаті,я так і на знаю,каталась вона з сортувального чи ні.
Чи прийшла на сортувальний і її зразу прикарманили,чи дійсно каталася і в процесі покатушок зникла...
Я стомилась шукати,писати,ходити.
Але так і не виїхала.
Коко На Страже• 08 июля 2023
Ответ дляМорс Кая
Тільки не Укрпошта!!!! 12 кг одягу військового перетворилось в лист і отримали його в іншому місті за моєю довіренністю, яку я звісно в очі не бачила! І все...
На жаль до людей доходить тільки тоді коли самі вляпаються,,, і то не завжди
Щодня по кілька тем з воплями, і плачем, шукають посилки на укрпошті