Life is Beautiful• 08 июля 2023

Що хоче раша?

1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?

2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?

3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?

4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ дляAlianna88
З психопататами домовитись неможливо
Так, з путіним домовиться неможливо.
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ дляSuccess2013
Удалено администрацией...
Та да…видимо так оно и есть

У меня была надежда на формулу Рессмунсена в НАТО, когда они гарантируют безопастность территориям, где нет боевых действий под условие, что оккупированные территории будут возвращаться дипломатическим путем. Но нет, НАТО на это не пошло.

Судя из Интервью Байдена, мы будем как Израиль до конца войны: с поставками оружия и обучением. И теперь ответить, сколько будет эта война длиться, нереально.все мы видим эти поставки: мы вам дадим танки, но в 2024. Абрамсов же так и нет пока. Ну и так далее. И от нас вообще ниче не зависит
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ для vihola
Тобто Україна прожене парашу і там не почнуть на гризтись на цій підставі? Почнуть.
Парашенець не може жити без відчуття величі інакше в нього тоді взагалі нічого нема.
Вони срали в ямку і тішились як весь світ можуть на коліна поставити.
А коли з України їх повністю проженуть, залишиться тільки ямка.
Будуть пошуки винного.
Посмотрим. Они могут дальше готовиться к новой войне и жить идеей «отомстить хохлам». В рф так было не один раз
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Я вважаю, якщо б на теріторії України з´явилися міжнародний миротворчий контингент, воєнні дії б зупинилися. Я права?
Darina26• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А наших ресурсов на сколько хватит?
А сколько дадут столько и будет. Мы сами нечего не производим. А Человеческий тоже посчитать не сложно. Но даже если взять самое приблизительное-нас 38млн а их 140млн. Вопрос кто быстрее закончится?
VA 11• 08 июля 2023
Удалено администрацией...
_Твоя_подруга• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Я Портникова багато останнім часом слухала й він каже, що без гарантій НАТО до закінчення війни, хоча б часткових (на ті території, що зараз не окуповані), війна дійсно буде в тому чи іншому вигляді постійно, по рашка знатиме, що як тільки перестане - ми в НАТО, тож треба й далі хоч десь жбурляти щось, аби формально не було закінчення війни.
Так, затяжна війна видається найбезпечнішою для всіх партнерів України, які бояться ядерного зіткнення з оркостаном.
Моя єдина надія, що цей підхід зміниться так само, як змінювалися їхні попередні ’червоні лінії’, коли спочатку не давали наступальну зброю, тоді літаки, але згодом все ставало можливим.
І ще маленька надія, що Україна в решті відродить своє виробництво зброї, і нею нам не будуть вказувати як і куди стріляти. Це, до речі, і робочі місця й підтримка економіки.
В тому, що ми не тільки ядерку віддали за ’папірець’ але й традиційну зброю розбазарили й не виробляли - це не провина ані НАТО ані США.
Украина не может возродить производство оружия потому, что как только будет заложен первый камень в фундамент военного завода - туда прилетит ракета(
VA 11• 08 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так де той контингент взяти? Ніхто не хоче своїх людей вбивати.(
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Так і є. Рф робить під 100 ракет в місяць з американськими комплектуючими.
Ті санкції до сраки
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
в нас повно підземних ’просторів’, навіть в Києві є недобудовані гілки метро. Це не питання.
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Потрібно, щоб ця адреса була невідома, - і не прилетіт.
Darina26• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305
Ну смотрите, давайте начнём с конца. Все эти рассказы про развал рашки и все такое, это мир единорогов. Нет, понятно, что там может что-то быть, но в прошлом столетии до этого «чего-то» шли более 15 лет. То есть, ни завтра, ни через год ничего там не будет. Ну разве что не случится чудо

Представим себе, мы вышли на границы 1991 года, дальше все равно придется говорить с Москвой. Они наши соседи и без урегулирования отношений с ними мы не сможем ничего: ни двигаться на запад, ни приглашать инвесторов (а кто захочет вкладывать деньги в страну, куда может прилететь Искандер). То есть, переговорный процесс будет при любых раскладах.

Вообще ситуация жопа, на самом деле. И договариваться сейчас с ними Украина не будет. А освобождение территорий - это годы. Что тут будет за годы войны, одному богу известно.
И НАТО калека, не дадут гарантий безопастности территориям, где нет боевых действий. Уже по интервью Байдена на СНН все понятно. А заявления про «вы будете в НАТО» после войны, только затягивает эту войну. рф с разной интенсивностью будет тянуть эту войну долго, чтобы мы не были в НАТО.
Вывод, все хотят затяжной войны, чтобы ослабить россию. Я надаюсь уже все поняла, что россию мы будем ослаблять не один год
Я думаю что дело даже не в ослабление а в наживе. Для всех кто имеет отношение непосредственное к войне это золотое дно. Элементарно взять наших чиновников которые пилят бюджет с миллиардами помощи от всего мира. Конечно им выгодно в первую очередь эта война. Вряд ли их жены и дети сидят без света под ракетами.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
можно й відома, але підземна, + сильне ППО навкруги.
Там же щось днями президент обговорював чи з Словакією чи з Чехією щодо спільного виробництва зброї... я деталі не пам´ятаю але робота ведеться, отже це не неможливо
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ дляVA 11
Раша не посміє воювати з міжнародними збройними силами.
Коли вони почувають себе слабше, то відступають.
vihola• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305
Готуватись можуть коли єдині, а там вже пішов розкол, одні за умовного пригожина, інші за хуйла.
Тобто сподіватись на повстання і перемогу нормальних людей на параші, марно, бо їх мізер там.
Зате є надія що російські фашисти голодранці почнуть мочити російських фашистів товстопузів.
_Твоя_подруга• 08 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну да)
VA 11• 08 июля 2023
Удалено администрацией...
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляDarina26
нашим чинушам було завжди, завжди вигідно. До війни були кредити МВФ, гранти та й в Україні завжди було чого вкрасти й де розпилити.
Lady Shop• 08 июля 2023
Ну в апреле 2022 года в Стамбуле были подписаны мирные соглашения ,но кто то их не выполнил.И били Минск 2.Главные условия 1 Не вступления в НАТО 2.Прекращения огня и признания ЛДНР в составе Украины(как когда то был Крым).Президент решил по другому.
VA 11• 08 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так у нас їх нема. І не буде.
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так а міжнародна спільнота не хоче у всьому цьому брати участь.
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ для vihola
Поживемо, побачимо
Нам ще до того, щоб їх вигнати треба дофіга часу
Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
у ваш дім приходить вбивця і гвалтівник, гвалтує і вбиває вашу дружину, тримає в підвалі ваших дітей, руйнує повністю вашу домівку, палить ваші фото, все що вам дороге, ставить вам зброю у скроні- про що ви хочете з ним домовитись і навіщо, які є варіанти?
Предлагаете молча умереть?
Манула• 08 июля 2023
Не бачу виходу та закінчення цієї війни на тепер ...
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ дляDarina26
І це також
Так н Київтеплоенерго нашим. США он запускає також свій ВПК, а це ж бабки які
alMira05• 08 июля 2023
Можно договориться с кем угодно лишь бы желание было.
Shaan• 08 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Отличный пример. Вы не будете договариваться о том, чтобы он оставил в живых и отпустил ваших детей?
Darina26• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305
І це також
Для сильных мира сего это всегда выгодно. Это простым людям страх и ужас а для них как шабаш.
brenda2305• 08 июля 2023
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Ну от в цьому і питання, як жити в роках війни нам. Я думаю, влада має чесно поговорити з суспільством і перестати фігачить своїй переможний марафон, і послухати військових про реальну ситуацію.
Нам потрібна чесна розмова, бо люди мають вирішити як вони будуть жити найближчі роки. Багато хто ж реально ще вірить у закінчення війни «от-от»
Jave• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305

По всім пунктам ті ж самі думки + дії української влади за 1.5 років війни свідчасть про те що вона здатна лише ’просити ’про допомогу і не здатна сама створити умови для того щоб хоча би деякі питання по виробництву зброї закривати + проводити необхідні реформи в судовій системі, в правоохоронній, ні не для того щоб отримати схвалення Заходу, а щоб суспільство та економіка країни розвивалась..