Админко• 08 июля 2023
Чому в англійській мові так заплутано читаються слова?
Ні одне слово не можу правильно прочитати. Як вони взагалі дітей вчать читати і писати? В нашій мові настільки зручно , як чуєш так і пишиш.
Мушля з Криму• 08 июля 2023
Ответ дляAbstrakt
Нет не все. У меня с1. Работаю во Франции. Ещё вопросы?
Это вы неделю учите французский, он построен на правилах, в английском больше искоюлбчентй чем правил.
Как не все?
Это же вы выше написали про ’пару исключений’
ПС: живу во Франции, зная оба языка, английский легче и логичнее
Не любовница• 08 июля 2023
Ответ дляДомашка
от не треба за німецьку. там все побудовано на правилах, виключень дуже не багато. і читається так, як пишеться. коротше, Ordnung. а англійська - суцільні виключення і якийсь безлад.
Ага, читається як пишеться))). Ще про умляути забули. Хто зараз вчиться мене зрозуміють. І до речі самі німці половину артиклів не знають,а правила граматики для них космос. Ну то такє,вони з народження чують мову і просто нею спілкуються!