Кукарачка• 08 июля 2023
Де в Києві Ви купуєте смачні полуфабрикати?
Готувати взагалі зараз немає часу з роботою, порадьте щось якісне якщо є) балувала Галя сирники взагалі не дуже інше таке собі
Трусиковед• 08 июля 2023
В кожній Галі свій смак
Мені дуже сподобались сирники у них з томатами і зі шпинатом
Але не у всіх відділеннях їх готують
Трусиковед• 08 июля 2023
Також іноді беру,то да,як пощастить/буває смачно а буває не дуже.на різній продукції такі відчуття
Ацетилсалициловая кислота• 08 июля 2023
Галя від галі відрізняється, в кожної галі свої постачальники і тд
сказочное_Бали• 08 июля 2023
в Мясомаркете сырники обалдеть, а с заморозки пельмени ниче, и нагетсы, ну и салаты прикольные