Не рахую, а вважаю• 08 июля 2023
Хто їхав з дітками в Чорногорію автобусом? Як перенесли?
З Києва їхати 36-39 годин, розглядаю ще вариант з пересадкою, спочатку поїздом до Львова, переночувати, а вранці на автобус, так торохи менше їхати в сидячому положенні. Або не рипаться і тількі автобусом?
Прокачую сідниці• 08 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Яка краса? Це платний пляж чи при готелі?
Це платна зона з лежаками, поруч є безплатні. Там, де стоять лежаки з парасолями, не постелишся на пісочку. Ми брали 2 лежаки й парасолю за 8 євро. Було й по 5 євро за комплект на сусідніх пляжах. У Бечічах пляжі більш мальовничі і менш забиті, ніж у Будві. Далі Рафаіловичі, теж хороші пляжі
Весела пiсенька• 08 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Дякую, збираємось в Рафаїловичі. Але ніколи не були, тому люба інформація цікава і корисна.
Не рахую, а вважаю
• 08 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
8 євро це одиницю чи за комплект?
Прокачую сідниці• 08 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Рафаіловичі й Бечічі зручні тим, що пішки можна гуляти і в Будву, і в Св. Стефан (по дорозі буде чудовий парк Мілочер, королівський пляж). Вечорами не сумно ) Ресторанчики в Рафаїловичах теж більше сподобалися, ніж у бік Будви. Гарного відпочинку!
Прокачую сідниці• 08 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
8 євро це одиницю чи за комплект?
Комплект
Весела пiсенька• 08 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Дякую превелике! Нам би ще доїхати) Чоловік не хоче. Але нас збирається 3 сім´ї, таку нагоду не можу упустити.