Тема не поговорит а просто факт, каждый год, тупо каждый год в Киеве затопление:)) что-то для этого сделано? Нет конечно
Просто недавно была тема и тут пищали какой классный мер Кличко
Ответ дляPiracanta
Як можна скосити багаторічну траву так, щоб не росла? У неї ж коріння під землею знаходиться. У нас навіть після жорстокої засухи влітку, після того як восени підуть дощі, відразу зеленіє трава.
Якщо дуже часто і низько косити трави, і при цьому після покосу її не поливати і не підживлювати - то вона сохне і не росте більше.
Ответ дляBilolena
да ладно))) еще и как растет. дожди- то идут. мы на кладбище у бабушки не то, что не поливаем, а, мы травим траву- безрезультатно. у пырия корни на 5м уходит, могут в сон лечь, потом по новой по пояс.
Ответ дляPiracanta
Разом зі слоєм землі,Клаптикі які залишаються мометально згорають і потім на тих лисинах вже нічого не росте.Там пісок ,Це Троєщина ,там під слоєм землі залишається пісок,який на сонці перетворюється просто на пелюку.Всі сваряться постійно,а двірникам пофіг
Ответ дляviika65
Люди,от для чого ви говорите про у вас,як що у вас може бути земля ,а у НАС під низом пісок
Ответ дляElenaMari
Одесса тоже в затоплении, Балковская это нечто, но причём тут власти, мы привыкли что власть к такому не ’ причетна’ они своими делами занимаются) они приходят и уходят им нужно за это время на праправнуков заработать, а времени то несколько лет)
Заработать?)
Адвокат Пономаренко• 08 июля 2023
Ответ дляМerida
Поделитесь мнением. Кого вы считаете готовят?
пока никого не вижу
Mrs.Ochmonek• 08 июля 2023
Ответ дляhmarinka
Да, я теж в шоці від стоків. А Кличко асфальт кладе, там де треба і не треба...
Вирішив перед своїм кінцем мера нагребти побільше.
На Хмельницького причому, де і без міняння бруківка ще б сто років пролежала