куркулиха• 08 июля 2023
У ваших цуценят боліло місце вакцинації?
Робили сьогодні вакцинацію, поки несла додому все ок було (на руках несла). Через деякий час вдома почала скавчати коли взяла на ручки, я пощупала на тому місці-їй саме там тепер боляче. Трошки скавчала коли лягала і зараз лежить, не встає, хоча зазвичай всюди за мною хвостиком бігає. Ветеринар сказав це нормально. У котів наших такого не було.
Поділіться досвідом, у ваших цуценят було таке? Переживаю за неї(
Fashion_besties• 08 июля 2023
Была шишка в месте вакцинации. И у одного из щенков через 1-2 недели сильно начала выпадать шерсть, начался грибок.
Не рекомендуют делать поливакцины, насколько я знаю (это когда за одну инъекцию прививают от всего), лучше сделать календарь и постепенно прививать.
Еще качество вакцины важно
куркулиха
• 08 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Еще качество вакцины важно
А боляче не було? Тільки шишка?
Робили нобівак, наче якісна.
Fashion_besties• 08 июля 2023
Ответ длякуркулиха
А боляче не було? Тільки шишка?
Робили нобівак, наче якісна.
Тоже нобивак. Болело место инъекции. Мы поменяли им вакцину, в 1 год прививали уже другой. Я думаю эта вакцина имеет больше побочек чем пишут
куркулиха
• 08 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Яку обрали замість нобівак?
куркулиха
• 08 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Боліло собаку місце після вакцини, але через день - два пройде
Блін, мені так шкода її, лежить бідна, погано їй( не уявляю як такий стан вона кілька днів буде терпіти(
куркулиха
• 08 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
За границей прививали уже, посмотрю в паспорт и напишу позже
Дякую! ♥️
БоХатая• 08 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Зазвичай через добу біль пройде, а от шишка, якщо вона з´явиться, може бути до 2 тижднів. У мого так було після полівакцини, відтоді завжди роблю сказ окремо , все добре. Головне, не можна гріти ні в жодному разі
БоХатая• 08 июля 2023
Якщо підніметься температура, то дайте супрастін. Дозу спитайте у вашого лікаря, від ваги залежить
Сегодня не целуюсь• 08 июля 2023
Никогда не было ни шишек, ни больно. Грустные они могут ходить день-два, это нормально. Нобивак - одна из лучших вакцин из всех существующих, лет 20 уже прививаю всех щенков только ей. Шишка бывает, если врач безрукий и попал в сосуд или под кожу.
Ничего делать не нужно, ничего давать, вода всегда в доступе и все. Скоро повеселеет, не переживайте))
куркулиха
• 08 июля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дякую, заспокоїли трохи! ♥️
куркулиха
• 08 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Нам от як раз полі зробили( запитаю у вета за те, щоб окремо робити. А з яким інтервалом ви робите?
БезВзяток• 08 июля 2023
Меня вет всегда предупреждает, что примерно сутки место укола может беспокоить. Я просто не кантую животных и не тыкаю пальцами в них, чтобы проверить, а правда ли больно. Через сутки все ок.
Сегодня не целуюсь• 08 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Дякую, заспокоїли трохи! ♥️
Будьте здоровы. И лучше сделать один укол поливакциной, чем колоть пять штук разных, это, извините, бред. Вакцину от бешенства и так обычно колят отдельно.
e-l-e-n-a-10• 08 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Шишка до 2 тижнів, то фарт. У нашого собаки шишка була 3!!!! місяці!!!! Я нервувала дуже. Це після другої вакцини від сказу. В цьому році наче все норм) після вакцинації.