Коко Шанель• 08 июля 2023
Тільки мене одну напрягає ця полоска на тюлі? Фото
Просто болталка• 08 июля 2023
Чужие фото, чужие тюли, чужие полоски меня не напрягают. У меня дома такого нет
Как_б_не_так• 08 июля 2023
Мне не нравится, но вкус у всех разный. Найдите свой индивидуальный вариант
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ні, не лише Вас одну.
Це не питання смаку, а й здоров’я. Мені невролог колись казала, що перебір полосок може викликати головокружіння чи головний біль. Так само як холодне, майже синє освітлення. Ще різні психоделічні візерунки теж викликають головний біль.
Попа как у Кардашьян• 08 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Ні, не лише Вас одну.
Ого, ніколи такого не чула, цікаво. Але погано себе почуваю в приміщеннях з холодним освітленням.
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це у багатьох таке є хто має схильність до мігрені чи у кого є судомна активність, схильність до епілепсії.
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ось