Коко Шанель• 08 июля 2023

Тільки мене одну напрягає ця полоска на тюлі? Фото

празники не помню• 08 июля 2023
Так не берите такой тюль.

Просто болталка• 08 июля 2023
Чужие фото, чужие тюли, чужие полоски меня не напрягают. У меня дома такого нет
Как_б_не_так• 08 июля 2023
Мне не нравится, но вкус у всех разный. Найдите свой индивидуальный вариант
ХикориДикори• 08 июля 2023
Не пойму что там не так. Сам тюль какой-то непонятный
Говорю відверто• 08 июля 2023
ніби зшитий. мене бісить.
Танго утрьох• 08 июля 2023
Если мне не нравится тюль, я не покупаю.
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ні, не лише Вас одну.
Це не питання смаку, а й здоров’я. Мені невролог колись казала, що перебір полосок може викликати головокружіння чи головний біль. Так само як холодне, майже синє освітлення. Ще різні психоделічні візерунки теж викликають головний біль.
Попа как у Кардашьян• 08 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Ні, не лише Вас одну.
Ого, ніколи такого не чула, цікаво. Але погано себе почуваю в приміщеннях з холодним освітленням.
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це у багатьох таке є хто має схильність до мігрені чи у кого є судомна активність, схильність до епілепсії.

Цвіпканя• 08 июля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ось
Попа как у Кардашьян• 08 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Ось
Дякую, цікаво!