Да_Я_Така_• 1 час назад
Це жлобство?
Нещодавно купувала напій і мене спитали чи треба лайм,я сказала ,що треба за лайм окремо порахували 60 грн
Мене не попередили ,що лайм за окрему плату від напою
Я розумію, що заклади можуть брати гроші за додаткові інгредієнти, але 60 грн за один шматочок лайма якось здалося занадто 😅 Тим більше, я буквально щойно купила цілий лайм у магазині за 28 грн
І ще лід в них платний,теж якось дивно робити лід платним невже він немає входити у вартість напою,як у кавʼярні?
Як ви вважаєте це нормальна практика чи вже перебір? Чи платили б ви 60 грн за шматочок лайма?
Ластовиння• 1 час назад
Нихрена себе) Впервые такое встречаю , хочешь добавить кусок лайма и лед - доплати
Да_Я_Така_
• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Жлобство)
Але у нас такий бізнес.
Я більше в те місце не піду
Да_Я_Така_
• 1 час назад
Ответ дляЧепушилко
Авторку досі не відпускає ця ситуація.
Тему скиньте
Люблю джаз• 1 час назад
Ці питання вирішуються на місці з адміністратором чи з самим офіціантом, якщо у вас є зауваження з приводу рахунку. Чому не проявили себе там?
В рот не ложи• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Коли?
Оце зараз все кину і буду шукати коли.
Може в березні, може в лютому.
Да_Я_Така_
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Бо я ж захотіла лайм ,але мене не попередили,що це ще додатково 60 гривень
Тип паче заявлена вага50 грам,а там може 10-15 було
Да_Я_Така_
• 1 час назад
Ответ дляВ рот не ложи
Оце зараз все кину і буду шукати коли.
Може в березні, може в лютому.
Я точно в березні не ходила у відкритий басейн холодно ще було,тому тема не моя
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Ви прочитали що я написала? Про те що вам це непорозуміння «треба» було вирішувати на місці. Я навіть не знаю що вас спинило
Да_Я_Така_
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Не захотіла бути як вони
Люблю джаз• 59 минут назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Не захотіла бути як вони
Вы хотели типа быть лучше чем они? Но по факту ваше лучше только в вашей голове . И с минусом в кошельке .
Да_Я_Така_
• 58 минут назад
Ответ дляЛюблю джаз
Просто більше туди не піду відстійне місце,добре що їжу не замовила бо виявилось би ,що соус чи варення це додатково
Христя в тiстi• 55 минут назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Так это реально дополнительно тоже.
Мама Чели• 55 минут назад
Так, жлобство. Розраховано на таких як ви - хто мовчки заплатить. Взагалі зобов´язані були попередити, якщо лайм платний. За серветку гроші не взяли чи зажали? Туалет там теж платний? А папір туалетний?
Люблю джаз• 54 минуты назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Вы все верно говорите, и не ходить туда - ваше законное право.
Но позвольте вам непрошенный совет - пробуйте говорить им , в неконфликтной форме о том что вы рассчитывали на другое заказывая лайм и тд. Иногда даже простой диалог может помочь (не факт но все же) . А так : без лоха и жизнь плоха. Не забывайте про это. Я и сама часто себе это напоминаю 🤣 бо «добренькая» бываю
Джем Шакіри• 53 минуты назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Ну например в Англии если хочешь к стейку соус перечный, плати дополнительно, идет отдельной строчкой в меню
Да_Я_Така_
• 51 минуту назад
Ответ дляМама Чели
Туалет та папір безкоштовно,а серветок мені не приносили
Липка-прилипка• 49 минут назад
Я с таким первые столкнулась во Львове, когда на екскурсію поехали, нам назвали только доставку до места, а там плати за вход, я впритык вложилась
Никогда нигде не скрывали, чётко называли цену полностью
Мама Чели• 45 минут назад
Ответ дляДжем Шакіри
Якщо окремий рядок - це нормально. Вас попередили. Якщо ви приходите і на столі стоять сіль, перець, олія, бальзамічний оцет чи соус, а потім вписують їх у чек - це ненормально.
Автора не попередили, що лайм платно. Це неправильно.
До речі, у Франції глечик води завжди безкоштовно, якщо замовляєте їжу, то кошик хліба теж безкоштовно йде. Можна ж на краще рівнятися, чи не так?
Пилосмок працює• 41 минуту назад
я создавала подобную тему где мне лимон в чай посчитали как пол чая, то тут постановили что это нормально и они ради меня целый лимон испортили и куда им его теперь - выбрасывать?
но я так и не поняла почему нельзя отдельно один лимон порезать на чай и его давать по дольке?
Полюю на дрони• 38 минут назад
так жлобство, про всі додаткові платні послуги мають попереджати.
Великий сатирик• 32 минуты назад
Ответ дляДа_Я_Така_
А вы в маке не покупали картошку? Соус платно.
Да_Я_Така_
• 26 минут назад
Ответ дляВеликий сатирик
Ви бачили ціну?
Да_Я_Така_
• 25 минут назад
Ответ дляКонотопська відьма
Надо было не в-ться и просить лимон
Так лимон так само платно