Як ухурделю• 08 июля 2023
Вы согласны с тем, что прическа конский хвост - это своего рода подтяжка лица?
Ламборджини• 08 июля 2023
Може й підтягнете обличчя, тільки готуйтеся потім нарощувати місця залисин від надмірно тугої резинки -- волосся за таке знущання не подякує.
Пустощі-веселощі• 08 июля 2023
Ловите ещё лайфхак: резиновая шапочка для басссейна! Сверху парик :)
Топтунша• 08 июля 2023
Бачила нарізку з Сальмою, де вона розповідала в шоу, що немає пластики в своєму віці, а для шоу затягнула хвіст туго, щоб обличча підлтягнути
Мрію про космос• 08 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Она и без хвоста отлично выглядит
Советничаю тут• 08 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Не правда. Хожу с хвостом давно. Прошу всегда фильтровать по максимуму, густоту убрать. Никуда оно не девается. Никаких залысин.
Ламборджини• 08 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Це чудово.